کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۲

هادی سیاسی سپاه امام رضا(ع):

برخی بجای پرداختن به اقتصاد مقاومتی به دنبال حاشیه سازی در کشور اند/ عامل پیشرفت ایران عمل به اقتصاد مقاومت است

کارشناس مسائل سیاسی گفت: برخی بجای عمل به اقتصاد مقاومتی به دنبال حاشیه سازی در کشور اند و یک روز حمایت از مینو خالقی را اولویت کاری خود می دانند و روزی دیگر، زبان انگلیسی را به عنوان عامل پیشرفت معرفی می کنند.

حسین خسروی هادی سیاسی سپاه امام رضا(ع)

به گزارش ندای چناران، حسین خسروی، هادی سیاسی سپاه امام رضا(ع) شب گذشته در جمع بسیجیان قرارگاه فرعی امام هادی(ع) شهرستان چناران با تاکید بر لزوم افزایش معرفت دینی و امام شناسی بسیجیان به معرفی کتاب انسان ۲۵۰ ساله پرداخت و گفت: این کتاب دربردارنده بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اهل بیت عصمت و طهارت است و کمک زیادی به کسب معرفت نسبت به این خاندان خواهد کرد.

وی بیان داشت: اولین درسی که برای حفظ انقلاب باید از امام سجاد علیه السلام بگیریم، دین محوری است چراکه دین سبب پیروزی انقلاب و کشور می شود.

وی با اشاره به امانت داری حضرت سجاد گفت: در شرکت بیمه فردی ۸۷ میلیون تومان حقوق می گیرد و این درحالی است که طبق قانون حداکثر حقوق یک مدیر می تواند پنج برابر حداقل حقوق جامعه باشد که این مبلغ به ۴ الی ۵ میلیون تومان نمی رسد.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: اگر در جامعه ای دین نباشد، حرام خوری و مال مردم خوری راحت می شود و بیت المالی که امانت مردم است در دست مسئولان به تاراج می رود.

خسروی با اشاره به سختی ها و عدم وجود امکانات نظامی در دوران جنگ تحمیلی اظهار داشت: ما در حال حاضر امکانات و تسلیحات نظامی و موشکی پیشرفته ای داریم و دشمن راهی برای پیروزی نظامی بر ما نخواهد داشت. جنگ تحمیلی تمام شد و امروز فکر و مکتب امام خمینی (ره) در عراق پیروز است.

وی با اشاره به وجود ۷ هزار شبکه ماهواره ای منحرف قابل دریافت در کشور گفت: دشمن در عرصه فرهنگی به جنگ ما آمده است و به ایمان ما حمله می کند.

وی با اشاره به قضیه کشف حجاب مینو خالقی، منتخب مردم اصفهان جهت حضور مجلس شورای اسلامی، از جانب داری برخی افراد در داخل کشور از وی و مخالفت با نظر شورای نگهبان مبنی بر عدم صلاحیت او برای حضور در مجلس ابراز تاسف کرد و گفت: زنی که کشف حجاب کرده باشد چطور می خواهد لایحه حجاب را تصویب کند.

این هادی سیاسی سپاه امام رضا(ع) ادامه داد: وزیر کشور دستور دستگیری فرد منتشر کننده عکس های خالقی را داد و در کمتر از ۲۴ ساعت آن فرد بازداشت شد اما دولت برنامه ای را برای نظارت بر فضای مجازی و سایت های غیر اخلاقی ندارد و اقدامی انجام نمی دهد.

خسروی با تاکید بر فعال تر شدن و حضور بیشتر بسیجیان در مساجد و نمازهای جمعه اظهار داشت: هرچه مساجد خلوت تر شود، تهاجم فرهنگی بیشتر می شود.

وی ادامه داد : اولین درسی که از امام سجاد (ع) باید بگیریم، دین محور بودن است چراکه حاکم بودن دین سبب کاهش رشوه و فساد در کشور می شود.

وی پیام رسانی را دومین درسی دانست که باید از حضرت امام سجاد (ع) فرا بگیریم و در این خصوص بیان داشت: فرهنگ سید الشهدا سبب پیروزی ما در هشت سال جنگ تحمیلی بود و دشمن در حال حاضر درصدد تحریف دین ماست و با ایجاد شبهه ، عقاید ما را سست می کند که با رساندن پیام امام و شهدا به نسل جوان می توان با آن مقابله کرد.

وی تصریح کرد: کوتاه نیامدن در مقابل دشمن نکته مهمی است که باید از سیره امام سجاد (ع) بیاموزیم، چراکه امام سجاد (ع) با وجود اینکه در قول و زنجیر بود بازهم در مقابل یزید کوتاه نیامد و در مقابل او ایستاد و او را خوار و ضعیف کرد.

خسروی با بیان اینکه دولت مردان در مقابل آمریکا کم می آورند و تهدیدهای او را با لبخند پاسخ می دهند ، بیان داشت: رهبری اجازه نرمش قهرمانانه را به دولت داد اما با صحبت های ۲۰ دقیقه ای با اوباما و تعریف و تمجید او مخالف است. دولت مردان ما چگونه از اوباما تعریف می کنند و او را فردی مؤدب و باهوش می دانند در حالی که او خون مسلمانان را می ریزد و پول های ملت ایران را می دزدد.

وی با اشاره به فراز دوم صلوات شعبانیه گفت: درس دیگری که از زندگی امام سجاد (ع) می توانیم بگیریم این است که از رهبران الهی عقب و جلو نیفتیم.

وی با بیان اینکه عده ای به دنبال ترویج فرهنگ غرب از طریق زبان انگلیسی هستند اظهار داشت: هند با زبان انگلیسی پیشرفت نکرد بلکه عامل پیشرفت آن عمل به اقتصاد مقاومتی بود.

وی با اشاره به سخنان یکی از مسئولان هندی با این محتوا که برای رهایی از استعمار انگلیس نمی شود کفش ورنی که چرم آن از انگلیس می آید را پوشید، گفت: کسی با زبان انگلیسی مخالف نیست اما رهبری از نفوذ فرهنگ غرب از طریق این زبان احساس خطر می کنند.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب بر اقتصاد مقاومتی ، عملکرد کسانی که وظیفه اجرای این سیاست ها را برعهده دارند را نامطلوب دانست و گفت: در چهار بهمن سال گذشته جهانگیری ، معاون اول رییس جمهور خود اعتراف کرده است که تا به حال حتی یک استاندار در خصوص اقتصاد مقاومتی با ما مکاتبه نکرده است.

وی ادامه داد: برخی بجای پرداختن به اقتصاد مقاومتی به دنبال حاشیه سازی اند گاهی شبهه انقلاب اسلامی یا اسلام انقلابی را مطرح می شود و گاهی بحث زبان انگلیسی را پیش می کشند.

وی با تاکید بر عدم فاصله گیری از امام و ولایت اظهار کرد: پیام رزمایش الی بیت المقدس این است که در ایران فتنه ها تمام شدنی نیستند ، فتنه های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و … و بسیجی باید برای رفع فتنه ها پرچم دار باشد و آموزش ها را جدی بگیرد.

انتهای پیام/

به کانال #ندای_چناران بپیوندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات