کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۱۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۵

فرمانده انتظامی شهرستان چناران خبر داد:

دست رد پلیس چناران به رشوه سوداگر مرگ

فرمانده انتظامی شهرستان چناران گفت: پلیس وظیفه‌شناس کلانتری 11 چناران به رشوه 500 هزار ریالی توزیع‌کننده مواد افیونی، دست رد زد.

رشوه

به گزارش ندای چناران، سرهنگ قربان صنعتی، فرمانده انتظامی شهرستان چناران در گفتگو با ندای چناران اظهار داشت: پلیس وظیفه‌شناس شهرستان چناران در هنگام دستگیری یک توزیع‌کننده مواد مخدر، ضمن برخورد قاطع، رشوه ۵۰۰ هزار ریالی وی را رد کرد.

وی در تشریح این خبر بیان داشت: بامداد روز پنجشنبه، گشت کلانتری ۱۱ این فرماندهی در حین گشت زنی در سطح شهر چناران به یک دستگاه خودروی پراید که در یکی از خیابان‌های حاشیه شهر در حال حرکت بود، مظنون شده و در بررسی از این خودرو، مقادیری مواد مخدر و لوازم استفاده از آن را کشف می‎کند.

وی افزود: متهم که خود را گرفتار می‌بیند، هنگام انتقال به کلانتری به جهت رهایی از چنگ قانون، مبلغ ۵۰۰ هزار ریال وجه نقد را به‌عنوان رشوه به سرپرست گشت پیشنهاد می‌دهد که مأمور وظیفه‌شناس ضمن رد رشوه آن را صورت‌جلسه و ضمیمه پرونده می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان چناران با اشاره به توقیف خودروی متهم، خاطرنشان کرد: متهم دستگیرشده با تشکیل پرونده راهی دادسرا شده است.

انتهای پیام/

کانال ندای چناران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات