کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۱۰ تیر ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۳

امام‌جمعه گلبهار:

شرکت در راهپیمایی روز قدس، وظیفه‌ای انسانی و ایمانی است

امام‌جمعه گلبهار گفت: روز قدس، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین جهان است و ما در راستای انجام دو وظیفه ایمانی و انسانی، در این راهپیمایی شرکت می‌کنیم.

امام جمعه گلبهار حاجی محمد مروج

به گزارش ندای چناران، حجت الاسلام محمد مروج، امام‌جمعه گلبهار در گفتگو با ندای چناران، با بیان اینکه روز جهانی قدس یادگاری ارزشمند از امام خمینی (ره) است، اظهار داشت: روز جهانی قدس منحصر به یک کشور خاص نیست، بلکه این روز متعلق به حضرت رسول الله (ص) است و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین جهان است.

وی ادامه داد: بر این اساس وظیفه همه ما مسلمانان و همه آزادی خواهان جهان این است که در برابر این زورگویی‌های شیطان بزرگ، آمریکا و انگلیس و دوستانشان که مردم مظلوم و مستضعف فلسطین را آواره کرده‌اند و صهیونیست‌های بی حیثیت را آوردند و در آنجا مستقر کردند، بایستیم.
وی تاکید کرد: ما در راستای انجام دو وظیفه ایمانی و انسانی در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهیم کرد.

وی با بیان حدیثی مبنی بر این که انسان حیوانی مسئول است، ادامه داد: همه ما مسئولیت داریم؛ هم از ناحیه خداوند و هم از ناحیه انسانیت خود، که از مظلوم دفاع کنیم.

حجت الاسلام مروج ادامه داد: مردم مسلمان و مظلوم سرزمین‌های اشغالی، زیر بار ظلم و ستم صهیونیست‌ها و شیطان بزرگ، آمریکای جنایت کار قدشان خم شده است و وظیفه ماست که حداقل حمایت خودمان را از آنها اعلام کنیم؛ از مردمی که فرصت فریاد زدن هم به آن‌ها داده نمی‌شود، اعلام حمایت کنیم.

امام جمعه گلبهار در ادامه بیان داشت: وجود مبارک حضرت رسول صل الله علیه وآله وسلم فرمودند که «من سمع رجلاً ینادی یا للمسلمین فلم یجبه فلیس به مسلم» یعنی کسی که صدای فردی را بشنود که کمک می طلب و بتواند و به او کمک نکند، مسلمان نیست.

وی تصریح کرد: امروز فریاد مظلومانه امت اسلام بلند است و از مسلمانان استمداد کمک می‌کنند و وظیفه انسانی و دینی ماست که در روز جهانی قدس در کنار خواهران و برادران مظلوم فلسطینی حضور پیدا کنیم و آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان از آنان اعلام حمایت کنیم، همانطور که امام (ره) فرمودند؛ در هر کجا که ظلم باشد ما در برابر آن می‌ایستیم و از مظلوم دفاع می‌کنیم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات