کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۱۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۶

نهادینه کردن فرهنگ زیباسازی شهر؛

از مالکان برترین نماهای ساختمانی چناران تقدیر می شود

شهرداری چناران به منظور نهادینه کردن فرهنگ زیباسازی شهر و تشویق شهروندان به نماسازی ساختمان‌های خود، از 10 نفر از مالکان برترین نماهای ساختمانی، تقدیر می کند.

به گزارش ندای چناران، حمزه نظافت، رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر چناران صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: نماسازی و زیباسازی منازل مسکونی و ادارات شهر چناران  به‌منظور نهادینه کردن فرهنگ زیباسازی در بحث احداث بنا، از دغدغه‌های اعضای شورای شهر چناران، از آغاز شروع فعالیتشان بوده است و بدین منظور مقرر شد از مالکان برترین نماهای ساختمانی تقدیر شود.

وی افزود: پس از بحث و تبادل‌نظر و بررسی‌هایی که توسط اعضای شورا و کارشناسان حوزه ساختمانی انجام شد و در راستای نهادینه کردن فرهنگ زیباسازی شهر و تشویق سایر شهروندان محترم به نماسازی ساختمان‌های خود، تصمیم گرفتیم از ۱۰ نفر از مالکان ساختمانی و اداراتی که دارای برترین نما هستند، تقدیر کنیم و بهترین نماهای زیبا از منازل مسکونی و ادارات چناران انتخاب و به سایر همشهریان معرفی کنیم.

وی ادامه داد: در نخستین گام در هرکدام از محلات شهر چناران، خانه‌های دارای نمای برتر توسط گروهی از کارشناسان شهرداری شناسایی می‌شود و در مراحل بعد برگزیدگان با توجه به معیارهایی که توسط تیم کارشناسان در نظر گرفته می‌شود، معرفی خواهند شد.

نظافت تصریح کرد: استفاده از مصالح مرغوب و استاندارد، نورپردازی، فضای سبز مقابل منازل مسکونی و ادارات شامل کاشت درخت و گل، پیاده‌روسازی و همچنین رنگ‌آمیزی مناسب درب‌ها و پنجره‌های ساختمانی ازجمله محورهای این انتخاب خواهد بود.

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر چناران بیان کرد: سعی خواهیم کرد از هر محله یک نمای برتر انتخاب شود و پس از جمع‌آوری و شناسایی کلیه ساختمان‌ها در سطح شهر پـــــــس از انتخــــــــــــــاب برتریـــــــن نماهـــــا توســط تیم داوری  انشا الله طی مراســــــــــمی بـــا حضــــور شهــــــرونــــــدان بــــــرگزیــــده و منتــــــــــخب محلات، مسئولیـــــن مدیریت شهری و … با اهداء لوح تقدیر و جوایزی از مالکان این نماهای برتر شهری تقدیر می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات