کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۷

با شلیک گلوله پلیس؛

سارقان شب‌های جمعه چناران دستگیر شدند

پلیس چناران 2 سارق حرفه‌ای سابقه‌دار را که با شگردی خاص در حال سرقت مغازه‌ای بودند را دستگیر و 12 فقره انواع سرقت از آن‌ها کشف کرد.

سرقت

به گزارش ندای چناران، سرهنگ قربان صنعتی، فرمانده انتظامی شهرستان چناران در گفت‌وگو با ندای چناران اظهار داشت: در بامداد روز جمعه، پلیس آگاهی در حین گشت زنی در سطح شهر چناران دو نفر سارق را در حین سرقت مغازه خواروبار دریکی از خیابان‌های حاشیه شهر مشاهده کردند و بلافاصله جهت دستگیری آن‌ها وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: سارقان نیز با مشاهده مأمورین با یک دستگاه خودروی وانت پیکان سرقتی پر از اموال مسروقه از محل متواری شدند.

وی افزود: عملیات تعقیب و گریز به بیرون از شهر کشیده شد و سارقان با پرت کردن وسایل و بسته‌های بزرگ سرقتی موجود در قسمت بار وانت، سعی در متوقف کردن خودروی پلیس و متواری شدن از محل را داشتند که با شلیک گلوله یکی از مأموران مجبور به توقف شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان چناران تصریح کرد: سارقان با رها کردن خودرو و استفاده از تاریکی شب به بیابان‌های اطراف متواری شدند اما با اقدام ضربتی و به‌موقع پلیس، دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: سارقان حرفه‌ای ۳۶ و ۴۲ ساله در بازجویی اولیه مأمورین به ۱۲ فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی از شهرهای مشهد، چناران و گلبهار اعتراف کردند که مقادیری از اموال مسروقه کشف و تحویل مالباختگان شد.

صنعتی در پایان اشاره داشت: شگرد سارقان دستگیرشده بدین‌صورت بوده که ابتدا هدف خود را معین کرده، در شب جمعه هر هفته اقدام به سرقت می‌کردند و صبح روز بعد در محل جمعه‌بازار مشهد، اجناس سرقتی را به فروش می‌رساندند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات