کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۳

فرمانده انتظامی شهرستان چناران خبر داد:

سارق ساختمان‌های نیمه‌ساز در گلبهار به دام افتادند+ عکس

فرمانده انتظامی شهرستان چناران گفت: سارق ساختمان‌های نیمه‌ساز شهر جدید گلبهار دستگیر و به 7 فقره سرقت اعتراف کرد.

سارق منزل در حال ساخت

به گزارش ندای چناران، سرهنگ برات اویسی، فرمانده انتظامی شهرستان چناران در گفت‌وگو با ندای چناران اظهار داشت: پلیس گلبهار سارق سابقه‌داری را در حین سرقت دستگیر و ۷ فقره انواع سرقت از وی کشف کرد.

وی ادامه داد: گشت کلانتری ۱۳ این فرماندهی در حین گشت زنی در سطح شهر گلبهار به فردی در حین انتقال مقداری ابزار و آهن‌آلات از ساختمان در حال ساختی، در یکی از محله‌های حاشیه شهر، مشکوک شدند.

وی افزود: مأموران فرد مظنون را تحت نظر گرفته و پس از اطمینان از عمل مجرمانه او، وی را دستگیر کردند که در بازرسی‌های اولیه متهم به سرقت اموال اشاره‌شده اعتراف کرد.

اویسی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات فنی و پلیسی مأموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی، این سارق ۲۷ ساله که سابقه چندین فقره انواع سرقت را در کارنامه خود دارد، به تعداد ۶ فقره انواع سرقت از اماکن خصوصی و سیم و کابل، اعتراف کرد.

وی عنوان داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهم، مقادیر زیادی سیم، کابل و سایر اموال سرقت شده از ساختمان‌های نیمه‌ساز، ازجمله کلید و پریز برق، آهن‌آلات و شیرآلات ساختمانی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان چناران در پایان خاطرنشان کرد: در این رابطه یک نفر مال‌خر نیز شناسایی شده و تلاش در جهت دستگیری وی، ادامه دارد.

انتهای پیام/

  • picture-046
  • sam_3115
  • سارق منزل در حال ساخت

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات