کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲

فرمانده انتظامی شهرستان چناران خبر داد؛

دستگیری زوج موادفروش در چناران +عکس

فرمانده انتظامی چناران گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان، زوج میان‌سالی را که اقدام به فروش انواع مواد افیونی در سطح شهر چناران می‌کردند را شناسایی و دستگیر کرد.

زوج مواد فرش

به گزارش ندای چناران، سرهنگ برات اویسی، فرمانده انتظامی شهرستان چناران در گفت‌وگو با ندای چناران اظهار داشت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان یک زوج ماهری که به شگردی خاص، اقدام به توزیع و فروش مواد افیونی می‌کردند را دستگیر کردند.

وی در این خصوص گفت: در پی اطلاع از توزیع مواد مخدر توسط فردی دریکی از خیابان‌های فرعی شهر چناران، تیمی از مأمورین مبارزه با مواد مخدر، جهت شناسایی و دستگیری وی وارد عمل شدند.

اویسی ادامه داد: پس از تحقیقات گسترده اطلاعاتی، فرد موردنظر شناسایی و به‌صورت نامحسوس تحت مراقبت قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: پس از مدتی، سرانجام دست متهم که با استفاده از شگردی خاص با همکاری همسرش اقدام به توزیع مواد مخدر می‌کردند، رو شد و روز گذشته طی عملیاتی در حین فروش مواد مخدر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان چناران در تشریح شگرد این زوج خلاف‌کار گفت: متهم ۴۵ ساله در ابتدا به‌صورت تلفنی با مشتری خود ارتباط برقرار می‌کرده و پس از تعیین محل قرار در نقطه‌ای از شهر و اخذ وجه موردنظر، خریدار را به مخفیگاهش هدایت و توسط همسرش، مواد افیونی را تحویل می‌داده است.

این مقام انتظامی در ادامه خاطرنشان کرد: همسر ۴۰ ساله متهم نیز به جرم مشارکت در توزیع مواد مخدر، دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان، مقدار ۴۵۰ گرم تریاک آماده توزیع کشف شد.

انتهای پیام/

  • زوج مواد فرش
  • dsc_5117

برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات