کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۷

امام‌جمعه چناران در جلسه بزرگداشت حماسه 9 دی:

فتنه خط قرمز نظام است/ نباید عوامل وابسته به فتنه ۸۸ در صدر امور قرار گیرند

امام‌جمعه چناران در جلسه بزرگداشت حماسه 9 دی بر لزوم تبیین فتنه 88 در بستر جنگ نرم تأکید کرد و گفت: فتنه خط قرمز نظام است و مردم انتظار دارند عوامل وابسته به آن در صدر امور قرار نگیرند.

photo_2016-12-22_16-39-05

به گزارش ندای چناران، حجت‌الاسلام مظفر تاجی امام‌جمعه چناران در جلسه بزرگداشت حماسه ۹ دی شهرستان چناران اظهار داشت: انقلاب اسلامی در این سال‌ها به نحو احسن راه خودش را ادامه داده و نه‌تنها به یک قدرت بزرگ منطقه‌ای، بلکه به یک قدرت جهانی تبدیل شده است و این عظمت و قدرت به برکات به لطف حق تعالی و در سایه نظام اسلامی، خون شهدا و هدایت هوشمندانه ولی‌فقیه حاصل شده است.

وی ادامه داد: دشمنان اسلام با هر برنامه‌ای سعی می‌کنند تا نظام اسلامی ما را از مسیر اصلی خودش خارج و یا به‌طورکلی آن را ساقط کنند.

وی افزود: فتنه ۸۸ یکی از مواردی بود که دشمن‌روی آن بسیار سرمایه‌گذاری کرد و تمام سعی و توان خود را برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران بکار گرفت اما هوشیاری، بصیرت و ولایت مداری مردم توطئه آن‌ها را خنثی کرد.

حجت‌الاسلام تاجی در ادامه بر لزوم ترویج فرهنگ ۹ دی تأکید کرد و بیان داشت: یکی از اهدافی که ما باید در راستای بزرگداشت حماسه مردمی ۹ دی دنبال کنیم، تبیین فتنه ۸۸ در بستر جنگ نرم است.

امام‌جمعه چناران ضمن اشاره به عوامل پیدایش حماسه ۹ دی تصریح کرد: فتنه خط قرمز نظام است و تمام افرادی که در این فتنه نقش مستقیم داشتند و یا حمایت کردند و یا ازنظر فکری وابسته به این جریان بودند، ازنظر ما جزء فتنه گران محسوب می‌شوند و ما انتظار داریم این افراد در مصادر امور قرار نگیرند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات