کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۶

رییس اداره ورزش و جوانان چناران در جشنواره استانی استعدادیابی جودو:

۱۰۰ جودوکار چنارانی تابه‌حال به اردوی تیم ملی دعوت‌شده‌اند/ چناران معدن جودوی ایران است

رییس اداره ورزش و جوانان چناران گفت: چناران معدن جودوی ایران است چراکه در طول 28 سال گذشته 100 جودوکار چنارانی به اردوی تیم ملی دعوت‌شده‌اند و 37 نفر آنها در مسابقات بین‌المللی و جهانی حضور داشته‌اند.

img_5950

به گزارش ندای چناران، جشنواره استعدادیابی جودو استان خراسان رضوی با حضور مسئولان اداره ورزش و جوانان استان، مسئولین شهرستان چناران، پیشکسوتان و قهرمانان جودوی چناران و جهان، نونهالان و نوجوانان مستعد در این رشته ورزشی، در سالن ورزشی تختی برگزار شد.

در این جشنواره، محمود قربانیار، رییس اداره ورزش و جوانان چناران اظهار داشت: جودوی چناران قدمت ۲۸ ساله دارد و از سال ۱۳۶۸ موردتوجه ورزشکاران این شهر بوده است.

وی ادامه داد: در این مدت بیش از ۱۰ هزار ورزشکار در این شهر آموزش‌دیده‌اند و این مؤید این است که استعدادهای ورزشی بالقوه زیادی در این شهر وجود دارد.

قربانیار بابیان اینکه در طول تاریخ جودو چناران تاکنون ۹۶ ورزشکار عضو تیم ملی بوده‌اند و یا به تیم ملی دعوت‌شده‌اند خاطرنشان کرد: چناران در حقیقت معدن جودوی ایران است و باید به این موضوع افتخار کنیم و برنامه‌ریزی بهتری برای آینده‌سازان ورزش شهرستان داشته باشیم.

رییس اداره ورزش و جوانان چناران بیان داشت: از بین این ۹۶ ورزشکار دعوت‌شده به تیم ملی، ۳۷ نفر به مسابقات آسیایی، بین‌المللی و جهانی اعزام‌شده‌اند که ۲۲ نفر آن‌ها حائز مدال شده و برای چناران افتخار آفریده‌اند.

وی بابیان اینکه چناران پایگاه استعدادیابی جودوی استان خراسان معرفی شده است، گفت: هدف از این جشنواره فرهنگی – ورزشی، توسعه فرهنگ عمومی و همگانی شدن ورزش، افزایش سطح ورزش در بین خانواده‌ها، شناسایی مستعدین ورزشی است.

در ادامه این جشنواره جودوکاران نونهال و نوجوان شهرستان به انجام حرکات نمایشی پرداختند و امور مربوط به استعدادیابی و پیکر سنجی تخصصی ورزشی توسط کارشناسان جودو انجام شد و از پیشکسوتان و قهرمانان جودوی شهرستان تقدیر شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات