کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۱

دبیر اتاق فکر تبلیغ خراسان:

اسرائیل عقبه هر فعالیتی است که علیه نظام شکل می‌گیرد/ تا زمانی که صهیونیسم روی زمین است فتنه و فتنه‌گری علیه انقلاب وجود دارد

دبیر اتاق فکر تبلیغ خراسان رضوی گفت: فتنه ۸۸ آخرین فتنه علیه نظام جمهوری اسلامی نیست. تا روزی که رژیم صهیونیستی روی زمین وجود دارد این فتنه‌ها علیه نظام، انقلاب و تشیع ادامه خواهد داشت.

photo_2016-12-28_21-25-13

به گزارش ندای چناران، حجت‌الاسلام محمدهادی مشیری، دبیر اتاق فکر تبلیغ خراسان رضوی در مراسم گرامیداشت یوم‌الله ۹ دی در محل مصلی شهر گلبهار اظهار داشت: فتنه سال ۸۸ اختلاف و دعوای دو جریان سیاسی با یکدیگر نبود  بلکه فتنه‌ای  سازمان‌یافته برای براندازی نظام بود.

وی ادامه داد: در این جریان چند صد نفر از افسران زبده سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا و انگلیس برای مدیریت بحران به ایران آمدند. حتی کاردار سفارت انگلیس به‌طور مستقیم وارد میدان شد.  دشمنان  انقلاب رسانه‌های مختلف را در این راستا بسیج کرده بودند و تمام برگ‌های برنده خود را به میدان آوردند و امید زیادی به سرنگونی انقلاب اسلامی و پیروزی خودشان داشتند.

حجت‌الاسلام مشیری بیان داشت: فتنه گران  سعی کردند با  موج سازی و دوقطبی سازی جامعه، مردم و نظام را مقابل هم قرار دهند.

این استاد حوزه و دانشگاه فتنه ۸۸ را با انقلاب نارنجی اوکراین که روسیه و چین از آن حمایت می‌کردند،  مقایسه کرد و گفت: اوکراین نتوانست بیش از سه ماه در مقابل انقلاب مخملی دوام بیاورد اما در فتنه ۸۸ همه کشورهای دنیا  و گروه‌های تروریستی علیه ایران بسیج شده بودند و  حرکت‌های متعددی علیه نظام  رخ داد و هیچ‌کس در این عرصه‌ها از جمهوری اسلامی حمایت نکرد. اما بااین‌وجود فتنه به زمین خورد و عزت انقلاب اسلامی به‌نظام برگردانده شد.

دبیر اتاق فکر تبلیغ خراسان در ادامه به فرمایشی از  مقام معظم رهبری اشاره کرد و  اظهار داشت: در جریان ۹ دی هیچ‌کس دست‌اندرکار نبود و هیچ‌کس ورود نداشت. چیزی نبود جز دست قدرت الهی و عنایت‌های ویژه امام زمان (عج) که این عظمت را ایجاد کرد و بار دیگر، سیلی محکمی به گوش دشمنان انقلاب زد و آن‌ها را سر جایشان نشاند و به آن‌ها فهماند که در مقابل انقلاب اسلامی و عزیمت معنوی آن هیچ کاری نمی‌توانند بکنند.

وی تصریح کرد:  عظمت و اقتدار  ما در  گروی ایمان ماست و هر چه این ایمان  بیشتر و پررنگ‌تر باشد عظمت و عزت ما نیز بیشتر خواهد شد. البته دشمن نیز این را به‌خوبی فهمیده و ایمان ملت را هدف قرار داده است.

حجت‌الاسلام مشیری ادامه داد: دشمنی مستکبران با انقلاب اسلامی سیاسی محض نیست؛ آن‌ها با اعتقادات ما دشمنی دارند. در ۳۰ سال گذشته بیش از ۷۰۰ فیلم برعلیه اعتقادات شیعه و آخرالزمان به دست کمپانی‌های صهیونیستی تهیه‌شده و در دنیا توزیع شده است.

این استاد حوزه و دانشگاه با تأکید بر اینکه باید شمر زمان خود را بشناسیم، گفت: اسرائیل عقبه  هر فعالیتی  است که علیه نظام و انقلاب اسلامی در دنیا شکل می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: فتنه ۸۸ آخرین فتنه علیه نظام نبود. تا زمانی که ما به امام زمان عجل الله لبیک بگوییم و بخواهیم منتقم خون امام حسین علیه‌السلام باشیم؛ تا روزی که رژیم صهیونیستی روی زمین وجود دارد، این فتنه‌ها علیه نظام، انقلاب و تشیع  ادامه خواهد داشت.

حجت‌الاسلام مشیری تأکید کرد: راه مقابله با این فتنه‌ها چیزی جز تبعیت از ولایت‌فقیه نیست و این تبعیت از ولایت باعث شده است قدرت‌های نظامی دنیا در مقابل قاسم سلیمانی زمین‌گیر شوند.

حجت‌الاسلام محمد مروج، امام‌جمعه گلبهار نیز در این مراسم اظهار داشت: در فتنه ۸۸ همه گروهک‌های ضدانقلاب در کنار هم قرار گرفتند از ساواکی و ضدانقلاب و سلطنت‌طلب گرفته تا چریک فدایی خلق و انگلیس و آمریکا، همه به هم پیوستند و این فتنه عظیم را به وجود آوردند اما ملت ایران به عهدی که با امام (ره) بسته بودند عمل کردند و  راه او  را ادامه داده و به میدان آمدند و سیلی محکمی به گوش آمریکا و یهود زدند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات