کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۵

به علت نبود نور کافی؛

مرگ هولناک موتورسوار در کمربندی چناران

در حادثه رانندگی در کمربندی جنوب چناران، راکب 42 ساله موتورسیکلت، به طرز هولناکی جان خود را از دست داد.

حادثه فوتی

به گزارش ندای چناران، سرهنگ موسی اسدی، جانشین انتظامی شهرستان چناران در گفت‌وگو با ندای چناران از مرگ دل‌خراش راکب یک موتورسیکلت در کمربندی چناران خبر داد.

وی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اطلاع از وقوع یک فقره تصادف فوتی در کمربندی جنوب چناران، گشت کلانتری ۱۱ به همراه عوامل امدادی جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: در بررسی به‌عمل‌آمده توسط مأمورین مشخص شد یک دستگاه موتورسیکلت که از شرق به غرب کمربندی درحرکت بوده، از پشت به یک دستگاه موتورسیکلت دیگر که در حاشیه کمربندی توقف کرده بود، بشدت برخورد کرده و راکب آن (موتورسیکلتی که متوقف بوده) را به وسط جاده پرت کرده است.

وی افزود: در پی این سانحه، راکب موتورسیکلت پرت شده در خیابان، توسط یک دستگاه وسیله نقلیه نامشخص که در همان مسیر درحرکت بوده، زیر گرفته شده و حدود ۵۰ متر بروی آسفالت کشیده می‌شود.

اسدی تصریح کرد: متأسفانه راکب ۴۲ ساله موتورسیکلت به علت شدت جراحات در دم فوت و جسد آن توسط عوامل امدادی به سردخانه منتقل می‌شود.

اسدی خاطرنشان کرد: کارشناسان پلیس‌راه، علت تصادف را ضعف روشنایی در کمربندی، عدم توجه به جلو از سوی راکب موتورسیکلت و راننده وسیله نقلیه (متواری از صحنه)، اعلام داشته‌اند.

جانشین انتظامی شهرستان چناران ادامه داد: راکب موتورسیکلت دوم نیز که مصدوم شده بود به بیمارستان منتقل و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات