کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳

باهدف جذب مشارکت‌های مردمی؛

طرح زمستان مهربانی در چناران اجرا می‌شود

رییس اداره بهزیستی شهرستان چناران گفت: طرح زمستان مهربانی باهدف جذب مشارکت‌های مردمی جهت کمک به مددجویان تحت حمایت بهزیستی برگزار می‌شود.

فاطمه آزاد رئیس اداره بهزیستی چناران

به گزارش ندای چناران، فاطمه آزاد، رییس اداره بهزیستی چناران در گفت‌وگو با ندای چناران از برگزاری طرح زمستان مهربانی در سطح شهرستان چناران خبر داد.

وی در این خصوص اظهار داشت: این طرح باهدف جذب مشارکت‌های مردمی در فصل زمستان، برای مددجویان تحت حمایت این اداره برگزار می‌شود.

وی افزود: در این طرح با توجه به نیازمندی‌های خاص مددجویان تحت پوشش، در زمینه‌های تهیه اقلام غذایی برای توزیع سبد کالا بین ۳ هزار خانوار به ارزش ریالی هر سبد ۷۰۰ هزار ریال، جمع‌آوری پوشاک و بخاری جهت توزیع بین ۵۴۰ خانوار، جذب کمک‌هزینه نقدی تعمیر مسکن جهت ۶۳ نفر از مددجویان تحت حمایت در مناطق محروم و روستایی، فراخوان زده شده است.

آزاد در ادامه خاطرنشان کرد: از ابتدای آغاز طرح تاکنون تعداد ۵۵ عدد بخاری به ارزش ریالی ۲۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان توسط خیرین اهداء و بین مددجویان توزیع شده است.

وی افزود: علاوه بر این خیرین شهرستان مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال به‌صورت نقدی برای امور تحصیلی، بهداشتی و تغذیه به دو مرکز نگهداری ایتام نصر و فدک اهدا کرده‌اند و فرد نیکوکاری با تهیه مواد غذایی برای محرومین تحت پوشش به ارزش ریالی ۱۳ میلیون تومان به مددجویان این نهاد کمک کرده است.

رییس اداره بهزیستی چناران با اشاره به تنوع نیازهای محرومین شهرستان افزود:  این نهاد آماده جذب مشارکت خیرین در همه عرصه‌های درمانی، خدماتی، مسکن، مواد غذایی و پوشاک برای تأمین نیاز ۲ هزار و ۶۳۰ نفر از محرومین تحت پوشش را دارد.

photo_2017-01-10_10-17-28

photo_2017-01-10_10-17-19

انتهای پیام /

برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات