کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۱۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۴

امام‌جمعه گلبهار:

مدیران به بهانه شهرستان نبود گلبهار، از ارائه خدمات به مردم سر باز نزنند

امام‌جمعه گلبهار ضمن تأکید بر لزوم خدمات‌دهی بر اساس جمعیت و نیاز مردم گفت: این‌که مردم درخواست تبدیل به شهرستان شدن این بخش را دارند، مربوط به خود مسئولان است که خدمات را به شهرستان شدن گره‌زده‌اند.

به گزارش ندای چناران، حجت‌الاسلام محمد مروج، امام‌جمعه گلبهار در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گلبهار، اظهار داشت: مقام معظم رهبری امسال را به‌عنوان سال اقتصاد مقاومتی نام‌گذاری کردند و مسئولان سه قوه باید در پایان سال گزارش کار به مردم ارائه دهند.

وی در خصوص جلسه پرسش و پاسخ مسئولان شهرستان با مردم و نارضایتی عمومی در خصوص عدم اطلاع‌رسانی کافی و … گفت: عده‌ای فکر می‌کنند که مردم گلبهار دلشان برای شهرستان شدن لک‌زده است اما این تصور اشتباه است چراکه اکثریت ساکنان این شهر از مرکز استان آمده‌اند.

وی ضمن بیان لزوم شهرستان شدن گلبهار بیان داشت: مسئولان موظف‌اند بر اساس لبیکی که به امام (ره) گفتند و رأی که از مردم گرفتند به مردم خدمات دهند.

حجت‌الاسلام مروج ضمن تأکید بر لزوم خدمات‌دهی بر اساس جمعیت و نیاز مردم، خاطرنشان کرد: این‌که مردم درخواست تبدیل به شهرستان شدن این بخش را دارند، مربوط به خود مسئولان است که خدمات را به شهرستان شدن گره‌زده‌اند.

وی با اشاره به سخنان یکی از مسئولان شهرستان مبنی بر پرهیز از ایجاد توقع بین مردم (تبدیل به شهرستان شدن این شهر) گفت: مردم مشکل دارند و خدمات می‌خواهند و اگر مسئولان خدمات لازم را ارائه دهند، ما درخواست شهرستان شدن را پس می‌گیریم.

امام‌جمعه گلبهار عنوان داشت: دل مردم برای شهرستان شدن لک نزده چراکه شأن مردم بالاتر از این حرف‌هاست. گلبهار سرریز جمعیت مشهد است و خود شهرستان مشهد باید این قضیه را مدیریت می‌کرد.

وی با اشاره به سفر ابتدای سال دکتر نریمان، معاون وزیر راه و شهرسازی به گلبهار گفت: ایشان مشکلات مردم این شهر را می‌شنوند اما لمس نمی‌کند. به گفته آقای نریمان جمعیت این شهر ۵۰ هزار نفر است و در یک مجتمع ۸۰۰ واحدی از ۸۰ شهر مختلف کشور حضور دارند اما بااین‌وجود اداره فرهنگ و ارشادی در گلبهار وجود ندارد.

وی تأکید کرد: مسئولان نباید به بهانه شهرستان نبود گلبهار، از ارائه خدمات به مردم سر باز زنند و حداقل کاری که در برابر مردم گله‌مند می‌توانند انجام دهند این است که عذرخواهی کنند و در غم مردم شریک شوند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات