کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۱

خرابی تلویزیون خبرنگار ما وسط مناظره / طنز

در دومین مناظره زنده انتخابات ریاست‌جمهوری، مجری برنامه که پیش از این شائبه‌های حضورش در یکی از ستادهای کاندید ریاست‌جمهوری‌ خبر ساز شده‌بود، شماره‌ای را از داخل سه شماره دیگر بصورت تصادفی برداشت و پس از ملاحظه، آن شماره را با شماره‌ای دیگر عوض کرد. کاندیدای مورد توجه مجری برنامه، آخرین نفر برای پاسخگویی به سوالات شد.

به گزارش ندای چناران، وسط مناظره دوم خبرنگارمان تلگرام زد و درخواست مبلغی مساعده کرد. علت درخواست مساعده را جویا شدیم، ایشان نوشت: تلویزیون‌ خانه ما وسط مناظره شروع کرده به بد کار کردن تا اینکه کلاً خراب و داغان شده‌است! حالا ما می‌خواهیم یک رسانه ملی کار درستِ دیگر برای خانه‌مان تهیه کنیم!
به خبرنگارمان تلفن زده و گفتیم: اشکالی ندارد، پول را به کارت‌تان واریز می‌کنیم اما قبل از اینکه به فکر یک رسانه ملی دیگر برای خودتان باشید، اول تلویزیون‌تان را به یک آقای دکتر یا مهندسی نشان دهید شاید بتوانند خرابی آن را رفع و رجوع کنند.
اما خبرنگارمان اینگونه توضیح داد:
بعد از آنکه سه کاندیدای ریاست‌جمهوری یعنی آقایان قالیباف، میرسلیم و رئیسی در جایگاه قرار گرفته و به سوالات مطروحه پاسخ دادند، مجری برنامه برای قرعه‌کشی نفر چهارم، یک پاکت از میان سه پاکت داخل تُنگ برداشت، شماره داخل آن را نگاه کرد، کاغذ حاوی شماره و پاکت را به داخل تنگ برگرداند و دوباره پاکت دیگری را برداشت سپس شماره آقای هاشمی‌طبا را از داخل پاکت خارج نموده و آن را خواند. واضح است که آن شماره قبلی، متعلق به ایشان نبوده چون شماره قبلی از داخل پاکتش خارج شده‌بود اما شماره آقای هاشمی‌طبا در داخل پاکت قرار داشت.
بنابراین یا آن شماره برگشت داده‌شده به داخل تُنگ، متعلق به آقای جهانگیری بوده و یا آقای روحانی.
خبرنگار ما در پایان افزود: این تلویزیون دیگر برای ما تلویزیون نخواهدشد.
به محض اینکه خواستیم احتمال خرابی تُنگ، بدلکاری، جلوه‌های ویژه، نور، صدا، تصویر، نودال، امپکس، حراست و کلیه عزیزانی که ما را در تهیه این برنامه یاری نموده‌اند را هم در محاسبات مد نظر ایشان یادآور شویم ولی خبرنگارمان گوشی را بدون خداحافظی و بحالت قهر قطع کرد.
وجه درخواستی را به حساب‌شان واریز کردیم. حالا خبرنگارمان تلگرام زده‌ و ضمن ابراز تشکر ، پیام داده‌اند که تلویزیون خراب‌شان را جلوی درب ورودی منزل گذاشته تا نمکی زحمت‌کش فردا صبح آن را ببرد!
یحتمل هفته آینده هم خبرنگارمان مساعده‌ دیگری از ما طلب خواهندکرد. خیلی جای شکر دارد که بعلت قحطی مجری مسلط، توانمند و بیطرف، سه تا مناظره بیشتر تدارک نشده‌است!

محمدرضا فتحی نجفی
انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات