کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹

مسابقات ورزشی دانشگاهها غیردولتی کشور ؛

قهرمانی تیم دوومیدانی پسران و دختران مؤسسه آموزش عالی سناباد گلبهار

تیم دوومیدانی پسران و دختران مؤسسه آموزش عالی سناباد گلبهار قهرمان مسابقات ورزشی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی منطقه 9 کشور شدند.

به گزارش ندای چناران، تیم دوومیدانی پسران مؤسسه آموزش عالی سناباد گلبهار قهرمان مسابقات ورزشی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی منطقه ۹ کشور شد.

در این مسابقات که در روز شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ۹۶ با حضور ۱۱ دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی و حدود ۸۰ ورزشکار در مشهد برگزار شد، تیم دوومیدانی پسران مؤسسه آموزش عالی سناباد گلبهار در مجموع امتیازات در تمامی ماده ها مقام اول را کسب کرد و مؤسسه آموزش عالی خاوران و بینالود دوم و سوم شدند.

همچنین تیم دوومیدانی دختران مؤسسه آموزش سناباد گلبهار نیز با اقتدار توانست مقام قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کنند.
در این مسابقات(بخش بانوان) که با حضور ۱۱ دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی و حدود ۱۰۰ ورزشکار برگزار در مشهد برگزار شد، تیم دوومیدانی دختران مؤسسه آموزش عالی سناباد گلبهار با کسب ۹۸ امتیاز با اقتدار مقام اول را کسب نمود و دانشگاه امام رضا با ۵۴ امتیاز و مؤسسه آموزش عالی بینالود با ۴۵ امتیاز مقام های دوم  سوم را به دست آوردند.

انتهای پیام/

  • photo_2017-05-07_09-27-08
  • photo_2017-05-07_09-30-07
  • photo_2017-05-07_09-30-11
  • photo_2017-05-07_09-30-15
  • Picture4

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات