کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۰

عضو مجلس خبرگان رهبری:

توفیق خدمت به مردم، ثمره همدلی و همسویی مسئولین است/ لزوم توجه به سبک زندگی دینی، اسلامی، ایرانی

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ثمره همدلی و همسویی مسئولین، میوه‌ای شیرینی است به نام توفیق خدمت به مردم.

به گزارش ندای چناران، آیت‌الله سید احمد حسینی خراسانی شب گذشته در محل مسجد امام زین‌العابدین (ع) گلبهار بابیان این آیه قرآن از قرآن کریم «یا ایها الذین آمنوا علیکم انفسکم» اظهار داشت: قرآن به ما هشدار می‌دهد که مواظب خودمان، خانواده و فرزندانمان باشیم چراکه دشمن در کمین است. غفلت کنیم ضربه می‌خوریم.

عضو مجلس خبرگان رهبری بابیان این نکته که پدر و مادران باید به با فرزندان خود رفیق باشند، بیان داشت: دشمن برای دین، زندگی، اخلاق و فرهنگ ما برنامه‌ریزی کرده است. دشمن، دشمن است و هیچ‌گاه برای ما خیرخواهی نمی‌کند.

لزوم توجه به سبک زندگی دینی، اسلامی، ایرانی

وی تأکید کرد: دشمن به دنبال آسیب زدن است، می‌خواهد ما را از دین و فرهنگمان جدا کند. چند سال است رهبر معظم انقلاب به‌عنوان پدر دلسوز امّت سبک زندگی دینی، اسلامی، ایرانی را مورد تأکید قرار داده است.

وی بابیان اینکه سبک زندگی ما با زندگی‌هایی از نوع غربی و اروپایی تفاوت اساسی دارد، عنوان داشت: دشمن درصدد آسیب رساندن است و باید مواظب باشیم به دست خودمان برنامه و توطئه دشمن را پیاده‌سازی نکنیم.

گلبهار به‌عنوان باب رضا (ع) تعیین شود

آیت‌الله خراسانی ادامه داد: جمعیت‌های مختلفی از شرق و غرب خراسان و سراسر کشور دورهم جمع شده‌اند و شهری پدید آورده‌اند به نام شهر گلبهار. گلبهار اگر آب‌وهوا خوبی دارد و فضای سبز مناسبی برای آن در نظر گرفته شده است و در آن خیابان‌های زیبایی طراحی‌شده، همه این‌ها خوب است اما چقدر زیباست که گلبهار به‌عنوان باب رضا (ع) تعیین شود.

تجلی همدلی، اخلاق و ادب اسلامی قومیت‌های مختلف در گلبهار

وی افزود: در این شهر گویش‌ها، گرایش‌ها، سلایق و قومیت‌های مختلف کنار هم قرارگرفته‌اند و این‌یک فرصت است تا همدلی، همزبانی، اخلاق و ادب اسلامی را به نمایش بگذاریم.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: درجایی که اقوام مختلف دورهم با کمال آرامش زندگی می‌کنند، دشمن بیکار ننشسته است و باید مواظب باشیم. نیروی انتظامی برای تأمین امنیت شب و روز تلاش می‌کند، بسیج برای صیانت از امنیت در تلاش است اما مهم این است که خود مردم هم مواظب باشند.

مردم، خودتان از شهرتان مراقبت کنید

آیت‌الله خراسانی ضمن تأکید بر لزوم سرعت بخشیدن به پروژه قطار شهری مشهد گلبهار و تسهیل حمل‌ونقل عمومی این شهر، گفت: حافظان و خادمان این شهر تلاش می‌کنند که خدمات‌دهی بیشتر داشته باشند و از سلامت و امنیت این شهر حفاظت کنند اما این شهر، شهر جدیدی است، برخی برای دیدن می‌آیند برخی به چشم خریدار به گلبهار نگاه می‌کنند که اگر محیط سالم است منزلی تهیه کنند و البته برخی هم با نیات شوم شیطانی از گلبهار دیدن می‌کنند که چشمان تیزبین نیروهای امنیتی آن‌ها را می‌پایند اما مردم خودشان نیز باید مواظب خانواده و شهرشان باشند تا یک محیط امن، سالم، آرام و روبه‌پیشرفت داشته باشیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری بابیان این پرسش که آیا می‌شود در سراسر ایران، شهری داشته باشیم که اعلام کنیم در آن شهر حتی یک نفر معتاد وجود ندارد، گفت: این ایده می‌تواند عملیاتی شود و باهمت، درخواست، دقت و معیشت مردم شدنی است.

توفیق خدمت به مردم، ثمره همدلی و همسویی مسئولین است

وی بیان داشت: همدلی و همسویی بین مسئولین این شهر شاهد هستیم و این همدلی و همسویی، میوه‌ای شیرین دارد و آن توفیق خدمت به مردم است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات