کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۳

استاندار خراسان رضوی:

بخش خصوصی، ستون فقرات تولید است/ تمهیدات ویژه‌ای برای تأمین سرمایه واحدهای تولیدی در نظر گرفته شده است

استاندار خراسان رضوی گفت: دولت تمهیدات ویژه برای تأمین سرمایه ثابت و در گردش واحدهای تولیدی در نظر گرفته است.

 

به گزارش ندای چناران، علیرضا رشیدیان در بازدید از پروژه‌های صنعت نساجی شهرستان چناران بابیان اینکه بخش خصوصی به‌منزله ستون فقرات کار تولیدی است، اظهار داشت: تولید پوشاک، لکوموتیو صنعت نساجی است.

وی ضمن تأکید بر ایجاد ظرفیت‌های جدید اشتغال در استان، بیان داشت: با اجرای طرح تکاپو و با توجه به کیفیت محصولات تولیدی، تولیدکنندگان استان موفق به اخذ سفارش‌هایی از کشورهای همسایه شده‌اند و چند واحد تولیدی پوشاک با برندهای ترکیه قرارداد همکاری بسته‌اند و ۷۰ درصد محصولاتشان را به نام آن برندها تولید می‌کنند ۳۰ درصد دیگر تولیدات را با برند ایرانی ارائه می‌کنند.

وی ادامه داد: امیدواریم در طراحی پوشاک جوانانی که به علم روز مجهز هستند به‌کارگیری شوند و با سنجش شرایط بازار مخصوصاً بازار سوغات مشهد که مملو از پوشاک چینی است بتوانیم تولیدات موردنیاز بازار را عرضه و به کشورهای همسایه نیز صادرات داشته باشیم.

رشیدیان همچنین عنوان داشت: بانک‌ها و نهادهای مالی باید ملاحظاتی را نسبت به واحدهایی که فعالیت خود را به‌تازگی آغاز می‌کنند در نظر بگیرند و زمینه‌ای مهیا شود تا واحدهایی که در خارج از شهرک صنعتی چناران با توجه به سیاست‌های قبلی راه‌اندازی شده‌اند از مزیت‌های واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی در قالب معافیت مالیاتی و تسهیلات بانکی استفاده کنند.

استاندار خراسان رضوی خاطرنشان کرد: دولت تمهیدات ویژه برای تأمین سرمایه ثابت و در گردش واحدهای تولیدی در نظر گرفته است.

در این سفر استاندار به شهرستان چناران از پروژه صنعتی در شرف تأسیس حوله یاس سپید با سرمایه‌گذاری ۲۸۰ میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای ۲۰۰ نفر و همچنین واحد تولیدی مهتاتوس (تولیدکننده انواع پارچه تاری پودی آرامید، نخ آکریلیک نانبالک پارچه توری راشل، پارچه گردباف) با سرمایه‌گذاری ۲۳۰ میلیارد ریال و اشتغال‌زایی ۱۵۰ نفر بازدید به عمل آمد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات