کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲

رییس شبکه دامپزشکی چناران خبر داد؛

ضبط و معدوم‌سازی بیش از ۱۰۰ کیلوگرم انواع فراورده‌های خام دامی در چناران

رییس شبکه دامپزشکی چناران گفت: بیش از ۱۰۰ کیلوگرم انواع فراورده‌های خام دامی از دو واحد صنفی متخلف در شهرستان چناران کشف، ضبط و معدوم شد.

به گزارش ندای چناران دکتر محمد سیاح به ندای چناران گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰۰ کیلوگرم انواع فراورده‌های خام دامی در شهرستان چناران ضبط و معدوم شد.

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان چناران در این خصوص اظهار داشت: کارشناسان واحد نظارت این شبکه طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰۰ کیلوگرم انواع فراورده‌های خام دامی از قبیل گوشت قرمز، سفید و ماهی را که تاریخ‌مصرف آن‌ها گذشته یا فساد آن‌ها محرز بود از دو واحد صنفی متخلف کشف و ضبط و سپس معدوم کردند.

وی افزود: علیرغم تذکرات و هشدارهای بهداشتی لازم که از طرف این شبکه به کلیه واحدهای عرضه‌کننده مواد خام پروتئینی داده شده است، متأسفانه بازهم شاهد بروز برخی تخلفات بهداشتی در این حوزه می‌باشیم و با توجه به اینکه تأمین امنیت غذایی و احراز سلامت و بهداشت این فراورده‌ها از وظایف سازمان دامپزشکی کشور می‌باشد لذا این شبکه نیز به‌دقت نسبت به انجام وظایف محوله می‌پردازد و با هرگونه تخلف مرتبط به‌سرعت برخورد جدی می‌نماید.

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان چناران در انتها از کلیه متصدیان واحدهای صنفی مذکور درخواست کرد که به‌دقت تمام موازین بهداشتی و دستورالعمل‌های سازمان در ارتباط با بهداشت مواد خام پروتئینی را رعایت کرده و از هرگونه تخلف احتمالی اکیداً اجتناب نمایند در غیر این صورت با آن‌ها مطابق موازین قانونی برخورد لازم صورت خواهد پذیرفت.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات