کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶

رییس هیئت تکواندو چناران خبر داد؛

کسب ۴۵ مدال مسابقات قهرمانی آزاد تکواندو استان، توسط رزمی‌کاران چناران

رییس هیئت تکواندو شهرستان چناران گفت: تکواندوکاران چنارانی و گلمکانی موفق شدند ۱۹ مدال طلا، ۱۱مدال نقره و ۱۵ برنز مسابقات قهرمانی آزاد تکواندو هانمادانگ استان خراسان را از آن خود کنند.

به گزارش ندای چناران، مرتضی علیزاده در گفت‌وگو با ندای چناران از درخشش تکواندوکاران چنارانی در مسابقات قهرمانی آزاد تکواندو هانمادانگ استان خبر داد.

رییس هیئت تکواندو شهرستان چناران ادامه داد: اظهار داشت: این مسابقات به مناسبت گرامیداشت گرامیداشت شهید صارمی در مشهد برگزار شد که درنتیجه آن تکواندوکاران چنارانی موفق به کسب ۱۴ مدال طلا ۸ مدال نقره و ۱۱ برنز شدند.

وی خاطرنشان کرد: در این مسابقات امیرمحمد علیزاده، ۳ طلا امیرجـانی، ۳ طلا و ۲ برنز، مرتضی نوعی، ۲ طلا و یک برنز، سید علیرضا جـیا، ۲ طلا، آروین ابراهیم زاده، یک طلا، ۲ نقره و یک برنز، علیرضـا صفرپور، یک طلا یک، نقره، یک برنز کسب کردند و حسین خــانی یک طلا، یک نقره و عرشیا رجبی، ۲ نقره و امیـر حسین جم نژاد، ۲ برنز گرفتند.

علیزاده افزود: رشید خـان، یک طلا، رامتین رجبی، نوید علـیایی هرکدام یک نقره و امیرمحمد مریـچگانی، مهدی مهدی زاده، عرشیا ابراهیم زاده، امیررضا عباسی به برنز بنده کردند.

رییس هیئت تکواندو شهرستان چناران همچنین بیان داشت در این مسابقات تیم منتخب بانوان گلمکان نیز با مربیگری سمیرا صمیمی زاده موفق به کسب ۵ مدال طلا و ۳ نقره و ۴ برنز شدند.

وی گفت: سمیه چناری یک طلا و یک نقره، فاطمه گلمکانی یک طلا و یک برنز، آیناز گلمکانی یک طلا و یک برنز، زینب گلمکانی و عطیه جانسـوز طلا، نغمه نوروزی و فاطمه صمیمی زاده نقره و الهام بلال و ستایش مؤمنی نیز برنز گرفتند.

انتهای پیام/

 

  • Picture2
  • Picture2

برچسب‌ها,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات