کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۱۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۴

مدیرعامل فرودگاه گلبهار خبر داد؛

سانحه برای یک هواپیمای فوق سبک هنگام تیک آف

مدیرعامل فرودگاه گلبهار گفت: یک هواپیمای فوق سبک ناوبری هنگام تیک آف به مقصد فرودگاه مهرآباد از باند خارج شد.

به گزارش ندای چناران، کاپیتان کامران طاهری، مدیرعامل فرودگاه شهر جدید گلبهار در گفت‌وگو با ندای چناران در خصوص حادثه خروج از باند یک هواپیمای فوق سبک در فرودگاه گلبهار اظهار داشت: ظهر امروز یک هواپیمای ناوبری فوق سبک در هنگام تیک آف از باند خارج و دچار حادثه شد.

وی بابیان اینکه این حادثه هیچ ارتباطی با مانور هواپیماهای فوق سبک این فرودگاه نداشته است، گفت: خوشبختانه این حادثه هیچ‌گونه خسارت جانی نداشته است و صرفاً مختصر خسارت مالی بوده و هواپیما آسیب دیده است.

طاهری ادامه داد: این هواپیما جهت سوخت‌گیری و استراحت به این فرودگاه آمده بود که هنگام تیک آف به مقصد فرودگاه مهرآباد تهران از باند خارج شده است.

مدیرعامل فرودگاه شهر جدید گلبهار تأکید کرد: در این حادثه هیچ آسیبی به خلبان و سرنشین وارد نشده است و خسارت صرفاً به هواپیما وارد شده است.

وی بابیان اینکه معاونت نظارت بر هواپیماهای فوق سبک و سبک سازمان هواپیمایی کشوری در فرودگاه مستقر هستند، گفت: سانحه تحت نظارت و بررسی کمیته فوق سبک سازمان هواپیمایی کشوری است و برنامه‌های ایرشو (مانور هوایی) اولین گردهمایی هوانوردی عمومی و نمایش هوایی فرودگاه گلبهار در حال انجام است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات