کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۵

آخرین اختراع آقای وکیل! / طنز

فقط نباید نیمه‌ی خالی لیوان را دید. لیوان نیمه‌ی پری هم دارد. این شیوه‌ی آموزش سبک زندگی به مردم حاکی از هوش سرشار مخترع آن است.

به گزارش ندای چناران، اگر از فردا مُد شد که کارت دعوت برای دوستان، آشنایان و فامیل وابسته ارسال شود تا در جشن تولد چند سالگی صفحه اینستاگرام یا تلگرام میزبان حضور به هم رسانده و شریک شادی ایشان باشند، نباید تعجب کرد!
همه دور هم جمع می‌شوند، تولد تولد، تولدت مبارک می‌خوانند، شمع‌ها فوت می‌شود، کیک برش می‌زنند سپس میهمانان در حالیکه کف می‌زنند، صف می‌بندند تا صورت ماه این مولود اینستا را ماچ کنند بعد هدایای خود را تقدیم کرده و البته برای طول عمر، بقا و دوام صفحه مربوطه در اینستاگرام و تلگرام حتماً دعا خواهندکرد!
بعد از سلفی‌های نوبرانه نمایندگان مجلس با خانم موگرینی که خیلی اقدام عزتمند و خنده‌داری هم بود حالا نوبت به برگزاری جشن دو سالگی اینستاگرام آقای وکیل مردم در مجلس شورای اسلامی رسیده تا غافلگیری، بهت و حیرت افکارعمومی کامل شود.
البته فقط نباید نیمه‌ی خالی لیوان را دید. لیوان نیمه‌ی پری هم دارد. این شیوه‌ی آموزش سبک زندگی به مردم حاکی از هوش سرشار مخترع آن است. توی خارج مثل داخل نیست که نخبگان سیاسی‌شان خلاقیت فوق‌العاده و خارق‌العاده‌ای داشته‌باشند. خارجی‌ها موگرینی ندارند تا نمایندگان پارلمان‌شان با او سلفی بگیرند یا بدبخت‌ها به عمر پدرشان اینستاگرام ندیده‌اند تا برایش جشن تولد برگزار کنند. واقعاً به عقل جن و پری هم نمی‌رسد که برای صفحه اینستاگرامش، جشن تولد بگیرد!
فقط باید نگران روزی بود که صفحه‌ی اینستاگرام آقای وکیل دچار کسالت شده و – زبان‌مان لال – طبیبان ایشان را جواب کنند آنگاه برگزاری مجلس ترحیم توسط آقای نماینده برای این عزیز از دست رفته، خیلی سخت و جانکاه خواهد‌شد!
محمدرضا فتحی نجفی

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات