کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۷

فرماندار چناران:

کارآمدی نظام در گرو داشتن تفکر بسیجی و مدیریت جهادی است

فرماندار چناران گفت: یکی از دستاوردهای دوران دفاع مقدس، تولد تفکر بسیجی به‌عنوان ایدئولوژی کارآمد نظام است و اگر قرار است اقتصاد مقاومتی تحقق پیدا کند، نیازمند تفکر بسیجی و مدیریت جهادی هستیم.

 

 

به گزارش ندای چناران، محمد پرویزیان در مراسم آغاز هفته گرامیداشت دفاع مقدس اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها، فداکاری‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام در دوران جنگ تحمیلی است.

مسئول ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس چناران با تأکید بر حفظ دستاوردهای دفاع مقدس و تبیین آن‌ها برای جوانان و نوجوانان امروز بیان داشت: کشورهای ابرقدرت دنیا وقتی انقلابی در برخی از کشورها به وجود می‌آمد از آن حمایت می‌کردند و بعد از رسیدن به پیروزی، خواسته‌های خودشان را بر آن نظام و انقلاب تحمیل می‌کردند. نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به رهبری امام رحمت‌الله علیه به پیروزی رسید  و استکبار فکر می‌کرد که این انقلاب نیز از همان نوع انقلاب‌ها است و می‌توانند در داخل خاک جمهوری اسلامی بیاید و هر نسخه‌ای را برای مردم ایران بپیچند.

وی ادامه داد: استکبار زمانی که دید این انقلاب می‌خواهد مستقل باشد و بر پای خودش بایستد به فکر براندازی آن افتاد و جنگ تحمیلی را بر ایران تحمیل کردند.

فرماندار چناران خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس دستاوردهای ارزشمندی را کسب کرده‌ایم . باید این دستاوردها و ارزش‌های دفاع مقدس را به نسل جدید منتقل کنیم و آن‌ها را نسبت به پیشینه انقلاب اسلامی آگاه کنیم.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای دفاع مقدس، رشد باورهای دینی مردم بود. دلیل اینکه مردم به‌صورت خودجوش در راستای منویات رهبری کبیر انقلاب به جبه‌های جنگ رفتند  ،  باورهای عمیق دینی آن‌ها بود .

پرویزیان با اشاره با اشاره به تشییع باشکوه شهید قاسم درگاهی در چناران گفت: این شهید توفیق داشت که ۵ بار تشییع شود.

وی عنوان داشت: یکی دیگر از دستاوردهای دوران دفاع مقدس، تولد تفکر بسیجی به‌عنوان ایدئولوژی کارآمد دفاع مقدس بود. باید این تفکر را در همه ارکان و اقشار ترویج کنیم چراکه کارآمدی نظام به تفکر بسیجی و مدیریت جهادی است. اگر قرار است اقتصاد مقاومتی تحقق پیدا کند نیازمند تفکر بسیجی و مدیریت جهادی هستیم.

فرماندار چناران در ادامه تصریح کرد: رشد فضائل اخلاقی و معنوی یکی دیگر از دستاوردهای دفاع مقدس است که با حضور خودجوش رزمندگان در جبه‌های جنگ نمایان شد.

وی تحول در صنایع دفاعی و نظامی کشور را از ثمره‌های دفاع مقدس دانست و گفت: ما در صنایع مختلف نظامی و دفاعی ازجمله ساخت موشک، هواپیما و پهباد و … موفقیت‌های قابل‌توجهی کسب کرده‌ایم و یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان موشک در جهان هستیم و دلیل عصبانیت رییس جمهور آمریکا نیز همین پیشرفت‌های ایران در عرصه‌های مختلف است.

مسئول ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان چناران بیان داشت: ایمان و خودباوری و پیروی از سیره اهل‌بیت عصمت و طهارت، وحدت و یکپارچگی ملت و جایگاه عظیم رهبری و ولایت‌فقیه ، عوامل پیروزی ما در دفاع مقدس بود .

پرویزیان گفت: عصبانیت رییس جمهور آمریکا در سازمان ملل و سخنان جاهلانه وی ناشی از پیروزی‌ها و پیشرفت‌های نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات