کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶

از بین ۷۰۰ اقامتگاه بوم گردی؛

اقامتگاه بوم گردی ارگ رادکان برترین اقامتگاه بوم گردی کشور شد

اقامتگاه بوم گردی ارگ رادکان شهرستان چناران موفق به دریافت تندیس و لوح برترین اقامتگاه بوم گردی کشور شد.

به گزارش ندای چناران، دکتر صادق کاظمیان، مدیر اقامتگاه بوم گردی ارگ رادکان در گفت‌وگو با ندای چناران اظهار داشت: در همایش روز جهانی گردشگری که با حضور معاونین رئیس‌جمهور و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و سفرای چند کشور خارجی در محل اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد، اقامتگاه بوم گردی ارگ رادکان به‌عنوان اقامتگاه برتر ایران شناخته شد و لوح و تندیس اقامتگاه برتر ایران را دریافت کرد.

وی ادامه داد: حدود ۷۰۰ اقامتگاه بوم گردی دارای مجوز در ایران در حال فعالیت است که خدا را شکر موفق شدیم دراین‌بین به‌عنوان اقامتگاه برتر شناخته شویم.

وی بابیان اینکه این اقامتگاه بیش از ۱۲۰ سال قدمت دارد، عنوان داشت: سال گذشته با سرمایه‌گذاری بیش از یک و نیم میلیارد تومان این خانه که یک مخروبه بود، بازسازی شد و مردادماه سال ۹۵ با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و صنایع‌دستی و گردشگری کشور افتتاح شد.

کاظمیان خاطرنشان کرد: اقامتگاه بوم گردی ارگ رادکان بزرگ‌ترین اقامتگاه بوم گردی ایران است که در داخل روستای رادکان قرار دارد.

شایان‌ذکر است: برج رادکان اثری تاریخی مربوط به قرن هفتم هجری است که در فاصله ۷۴ کیلومتری شمال مشهد و ۲۶ کیلومتری شمال غربی چناران واقع شده است و همه‌ساله پذیرای گردشگران زیادی از اقصی نقاط جهان است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات