کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸

مطالبه شورای شهر از شهردار جدید؛

شکستن دیوار بی‌اعتمادی بین مردم و شهرداری چناران

رئیس شورای شهر چناران گفت: ادامه بحث توسعه شهری، ارائه خدمات به نحو احسن و عادلانه در سطح شهر، شکستن دیوار بی‌اعتمادی بین مردم و شهرداری و ارتقاء سطح شهر در حوزه‌های متعدد و در حوزه وظایف تعیین شده عمده مطالبات شورای شهر چناران از شهردار جدید است.

به گزارش ندای چناران، حسین سپهری در گفت‌وگو با ندای چناران در خصوص انتخاب شهردار جدید چناران اظهار داشت: ۴۲ نفر از کسانی که خود را واجد شرایط می‌دانستند اعلام آمادگی کردند که در حوزه شهرداری چناران منشأ خدمت شوند.

رئیس شورای اسلامی شهر چناران ادامه داد: شورای شهر برای این افراد را بدون استثنا وقت صرف کرد که در بین این افراد تخصص‌ها و گرایش‌های مختلفی اعم از بومی و غیربومی وجود داشت. برنامه‌هایشان را گرفتیم و طی ۴۵ روز با همه این افراد مصاحبه شد که درنتیجه شش نفر از بین این افراد برگزیده شدند.

وی افزود: با توجه به شرایط خواصی که در حوزه شهرداری وجود دارد، اعم از تخصص‌های مرتبط با کار، مدرک تحصیلی، سابقه کار، بومی بودن و موارد دیگر مدنظر قرار گرفت و درنهایت هادی بارویی، معاون فنی و عمرانی فعلی شهرداری به‌عنوان شهردار انتخاب شد.

سپهری خاطرنشان کرد: باروی، دکترای عمران دارد و سابقه کارشناسی عمران، معاون فنی و عمرانی شهرداری، استاد دانشگاه و مدرس در حوزه عمران و شهرسازی در چندین دانشگاه را در کارنامه دارد.

وی در خصوص مطالبات شورای شهر از شهردار جدید گفت: ان‌شاءالله ادامه بحث توسعه شهری، ارائه خدمات به نحو احسن و عادلانه در سطح شهر، شکستن دیوار بی‌اعتمادی بین مردم و شهرداری و ارتقاء سطح شهر در حوزه‌های متعدد و در حوزه وظایف تعیین شده و ان‌شاءالله رساندن چناران به جایگاه اصلی خودش به‌عنوان میقات الرضا و بحث دروازه ورودی به شهر مشهد و نزدیک‌ترین شهر به کلان‌شهر مشهد عمده مطالبات شورای شهر چناران از شهردار جدید است.

رئیس شورای اسلامی شهر چناران همچنین از مردم و رسانه‌ها که در این قضیه سعه‌صدر به خرج دادند و با شورای شهر همکاری کردند و همچنین از تمام کسانی که خود را به‌عنوان کاندید شهرداری معرفی کردند و برنامه‌های خود را ارائه دادند تشکر و قدردانی کرد و گفت: انتظار داریم مردم و مسئولین و همه‌کسانی با شهردار جدید همکاری تنگاتنگی داشته باشند تا بتواند انتظارات مردم، نظام جمهوری اسلامی و شورای شهر در بحث ارائه خدمات صادقانه به‌صورت عادلانه را برآورده کند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات