کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴

رییس ادارهٔ صنعت، معدن و تجارت شهرستان چناران خبر داد؛

صدور ۳۰ جواز تأسیس، طرح توسعه و پروانه بهره‌برداری در چناران

رییس ادارهٔ صنعت، معدن و تجارت شهرستان چناران از صدور 30 جواز تأسیس، طرح توسعه و پروانه بهره‌برداری از ابتدای سال جاری خبر داد.

 

 

به گزارش ندای چناران، بخشعلی بیاتی قله زو اظهار داشت: از ابتدای سال ۹۶ برای سرمایه‌گذاران بخش خصوصی ۱۸ فقره جواز تأسیس و همچنین تعداد ۱۲ پروانه بهره‌برداری و طرح توسعه صادر شده است.

رییس ادارهٔ صنعت، معدن و تجارت شهرستان چناران ادامه داد: با صدور ۱۲ پروانه طرح توسعه و پروانه بهره‌برداری با سرمایه‌گذاری ۹۳۰ میلیارد و ۶۲۲ میلیون ریال برای ۳۶۶ نفر اشتغال ایجاد شده است.

وی افزود: در بخش صدور جواز تأسیس نیز ۱۸ فقره با پیش‌بینی سرمایه‌گذاری ۱۱۳ میلیارد و ۵۷۴ میلیون تومان و ایجاد اشتغال برای ۵۴۹ نفر پیش‌بینی شده است.

بیاتی قله زو پیشرفت فیزیکی برخی از طرح‌های صنعتی جدید را تا ۹۰ درصد اعلام کرد و گفت: تعدادی از این طرح‌ها تا پایان سال به بهره‌برداری خواهند رسید.

وی یادآور شد: در بخش طرح توسعه و پروانه بهره‌برداری، گروه کالایی شامل محصولات غذایی، آشامیدنی، بهداشتی، منسوجات، صنایع فلزی و ساخت کاغذ و محصولات کاغذی و ساخت مواد و محصولات شیمیایی و در بخش جواز تأسیس شامل نساجی، ماشین‌آلات و تجهیزات، چوب و محصولات چوبی و همچنین محصولات کانی غیرفلزی بوده است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات