کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵

رییس ادارهٔ صنعت، معدن و تجارت چناران خبر داد؛

شناسایی ۲۲۷ واحد متخلف صنفی و غیر صنفی در چناران

رییس ادارهٔ صنعت، معدن و تجارت شهرستان چناران از شناسایی و تشکیل پرونده برای 227 واحد متخلف صنفی و غیر صنفی به ارزش بیش از 2 میلیارد ریال در چناران خبر داد.

به گزارش ندای چناران، بخشعلی بیاتی قله زو اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده از سوی این اداره و واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف از ابتدای سال جاری درمجموع ۴ هزار و ۱۶۰ واحد صنفی و غیر صنفی توسط بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان چناران مورد نظارت و بازرسی، قرار گرفته‌اند.

رییس ادارهٔ صنعت، معدن و تجارت شهرستان چناران ادامه داد: این واحدها شامل واحدهای صنفی خرده‌فروشی، عمده‌فروشی، غیر صنفی و برخی از واحدهای تولیدی است.

بیاتی قله زو افزود: با نظارت و بازرسی‌های به‌عمل‌آمده از واحدهای هدف، ۲۲۷ واحد متخلف طی بازهٔ زمانی مزبور شناسایی و پرونده تخلف تنظیم و جهت رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شده است و ارزش تخلفات درمجموع بالغ‌بر ۲ میلیارد و ۹۱ میلیون ریال بوده است.

وی تصریح کرد: در طی شش‌ماههٔ سال جاری بازرسان این اداره بیش از ۳۶ گشت مشترک با دستگاه اجرایی ازجمله فرمانداری، تعزیرات حکومتی، شبکه بهداشت و درمان، جهاد کشاورزی، دامپزشکی، میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع‌دستی، اتاق اصناف و سایر دستگاه‌های مرتبط انجام داده‌اند.

بیاتی قله زو خاطرنشان کرد: از ابتدای سال تعداد ۱۸۰ شکایت و گزارش مردمی توسط واحد نظارت و بازرسی اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت دریافت شده که اغلب آن‌ها در کمتر از ۷۲ ساعت مورد رسیدگی قرار گرفته است.

رییس ادارهٔ صنعت، معدن و تجارت شهرستان چناران عنوان داشت: عمده‌ترین کالاها و خدمات مورد بازرسی در این مدت شامل انواع مواد غذایی، نان، میوه و تره‌بار، گندم، آرایشی و بهداشتی، خدمات مشاورین معاملات املاک و مستغلات و رستوران‌ها بوده است.

وی همچنین بیان داشت: در طی شش‌ماهه جاری طرح‌های نظارتی ازجمله طرح ویژه نوروز ۹۶، خرید تضمینی گندم و جو، خدمات سفر ویژهٔ تابستان، ماه مبارک رمضان، ویژه بازگشایی مدارس (نوشت‌افزار) طرح نظارتی عفاف و حجاب بوده است.

وی در ادامه با تأکید بر فرارسیدن فصل آغاز مدارس از شهروندان خواست به هنگام خرید، فاکتور کالاها در قبال اجناس خریداری‌شده را دریافت کنند و همچنین در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شماره تلفن ۱۲۴ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات