کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵

در گفت‌و‌گو با ندای چناران مطرح شد

عمده مطالبه فرماندار از بخشدار جدید چناران؛ اجرای سیاست‌های دولت در حوزه اقتصاد مقاومتی و کاهش آسیب‌های اجتماعی

فرماندار چناران گفت: انتظار است بخشدار جدید در راستای اهداف و سیاست‌های دولت به‌ویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی و کاهش آسیب‌های اجتماعی تلاش کند.

به گزارش ندای چناران، طی حکمی از سوی استان دار خراسان رضوی و به پیشنهاد فرماندار شهرستان چناران، محمدرضا خوشنویس به‌عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی چناران معارفه و حسین غریب، بخشدار پیشین این بخش تودیع گردید.

محمد پرویزیان، فرماندار شهرستان چناران در گفت‌وگو با ندای چناران در خصوص دلیل ارائه پیشنهاد این تغییر به استانداری خراسان رضوی عنوان داشت: تصمیم بر این است در محل خدمت کسانی که مدت طولانی در مکانی می‌مانند تغییری صورت گیرد و با توجه به حضور ۶ ساله جناب غریب در بخش مرکزی، تصمیم گرفته شد تغییری انجام شود و فرد جدیدی روی کار آید و بستر ارتقاء افراد فراهم شود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: عمده انتظارات فرمانداری از بخشدار بخش مرکزی این است که در راستای اهداف و سیاست‌های دولت به‌ویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی و کاهش آسیب‌های اجتماعی فعالیت کند و نشست و ارتباط نزدیک با مردم داشته باشد و مشکلات مردم را استماع کند و سپس برای حل آن‌ها پیگیری‌ها لازم را انجام دهد و فرهنگ و روحیه انقلابی را ترویج دهد و در حفظ ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب بکوشد.

فرماندار شهرستان چناران در خصوص سوابق مدیریتی و اجرایی خوشنویس بیان داشت: بخشدار جدید ۱۲ سال سابقه کار اجرایی در استانداری و مجموعه وزارت کشور را دارد، فوق‌لیسانس علوم سیاسی است و کارشناسی ارشد حوزه دفتر امنیت استانداری بوده و در دو شهر سابقه سرپرست بخشداری را در کارنامه دارد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات