کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱

رییس شبکه دامپزشکی چناران خبر داد؛

ضبط و معدوم‌سازی ۱۵۰ کیلوگرم انواع مواد خام پروتئینی در چناران

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان چناران از ضبط و معدوم‌سازی ۱۵۰ کیلوگرم انواع مواد خام پروتئینی طی یک هفته گذشته در چناران خبر داد.

 

 

به گزارش ندای چناران، دکتر محمد سیاح اظهار داشت: در راستای انجام وظایف محوله و انجام طرح تشدید نظارت بر واحدهای عرضه مواد خام پروتئینی و تضمین بهداشت و سلامت مواد مذکور جهت عرضه به آحاد مردم در ایام سوگواری سید و سالار شهیدان (ع) که توسط کارشناسان واحد نظارت این شبکه انجام شد، بیش از ۱۵۰ کیلوگرم انواع فرآورده‌های خام پروتئینی ضبط و معدوم گردید.

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان چناران افزود: متأسفانه برخی از افراد سودجو اقدام به عرضه انواع مواد غیربهداشتی، فاسد، منقضی مصرف‌شده یا تقلب در حین عرضه مواد مذکور به روش‌های مختلف کرده و بدین ترتیب از یک سو سلامت و بهداشت مردم و امنیت غذایی جامعه را به مخاطره می‌اندازند و از سوی دیگر سبب مخدوش شدن چهره سایر افراد شریف شاغل در صنف خود و سلب اعتماد مردم به آن صنف نیز می‌شوند.

وی ادامه داد: بازرسان این شبکه به‌طور دائم اقدام به پایش این واحدهای صنفی کرده و با هرگونه تخلف به‌شدت و مطابق قانون برخورد می‌کنند.

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان چناران در پایان خاطرنشان کرد: از کلیه شهروندان عزیز درخواست می‌شود که در صورت برخورد با هرگونه تخلف بهداشتی در حوزه مواد خام پروتئینی، موضوع را جهت پیگیری در اسرع وقت به این شبکه گزارش کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات