کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰

رییس ادارهٔ صنعت، معدن و تجارت چناران:

آموزش محوری‌ترین عامل ایجاد اقتصاد پایدار است

رییس ادارهٔ صنعت، معدن و تجارت چناران از برگزاری دوره‌های آموزشی برای اعضای اتحادیه‌های صنفی مرتبط با قاچاق کالا خبر داد و گفت: آموزش محوری‌ترین عامل پویایی کسب‌وکارها و ایجاد اقتصاد پایدار است.

 

 

به گزارش ندای چناران، جلسه هم‌اندیشی روسای اتحادیه‌های صنفی با حضور فرماندار، رییس ادارهٔ صنعت، معدن و تجارت، هیات رییسه اتاق اصناف و روسای اتحادیه‌های صنفی در محل اداره صنعت، معدن و تجارت چناران برگزار شد.

 

بخشعلی بیاتی قله زو در این جلسه اظهار داشت: این جلسه در راستای اجرای مصوبات کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان و با محوریت ارتقاء سطح آگاهی و ترویج مصرف کالای ایرانی برگزار شده است.

 

رییس ادارهٔ صنعت، معدن و تجارت شهرستان چناران با تاکید بر لزوم پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا در سطح عرضه، مقابله با قاچاق کالای دخانی، کالای نساجی و همچنین کالای سلامت محور (شامل مواد خوراکی، دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی) گفت: درمجموع هزار و ۸۲۲ واحد اقتصادی اطلاعات مربوط به انبارهای خودشان را در سامانه جامع انبارها ثبت کرده‌اند که شامل عمده‌فروشان و خرده‌فروشان، واحدهای تولیدی کشاورزی و صنعتی، بهداشتی درمانی و دام و طیور بوده است.

 

وی در ادامه از آموزش به عنوان محوری‌ترین عامل پویایی کسب‌وکارها و اقتصاد پایدار یاد کرد و بیان داشت: در طی ۶ ماهه اول سال جاری برای اعضای تحت پوشش ۳ اتحادیه صنفی مرتبط با قاچاق کالا، جلساتی برگزار شده است و امیدواریم تا پایان سال برای سایر اتحادیه‌های مرتبط با پدیده قاچاق، این دوره‌های آموزشی را برگزار کنیم.

 

انتهای پیام/

  • photo_2017-10-07_12-56-29
  • photo_2017-10-07_12-56-45

برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات