کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷

فرمانده انتظامی شهرستان چناران:

نزاع فردی در چناران ۱۰ درصد رشد داشته است/ امنیت قابل قبولی در شهرستان وجود دارد

فرمانده انتظامی شهرستان چناران گفت: افزایش گشت‌های محسوس و نامحسوس باعث شده است، عملکرد و امنیت قابل قبولی در سطح شهرستان وجود داشته باشد و جرائم، به‌ویژه جرائم خشن کنترل شود.

 

 

به گزارش ندای چناران سرهنگ براتی اویسی، در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان چناران که با حضور امام‌جمعه، اعضای شورای تأمین، اعضای شورای اداری، خانواده شهدا، اعضای پلیس‌های افتخاری و امنیت ساز، نیروهای سپاه و بسیج شهرستان در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان، ضمن بیان اهمیت موضوع امنیت، اظهار داشت: نیروی انتظامی وظیفه ایجاد امنیت در جامعه را بر عهده دارد و این موضوع برای ما باعث افتخار است که مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان ناجا و در جمع دانش‌آموختگان دانشگاه علوم انتظامی، رضایت مندی خود را از عملکرد نیروی انتظامی در راستای تأمین امنیت، بیان داشتند.

فرمانده انتظامی شهرستان چناران ادامه داد: از هفته ناجای سال گذشته تا به امروز اقدامات زیادی توسط نیروی انتظامی در سطح شهرستان انجام شده است که ازجمله این اقدامات، تأمین نظم و امنیت مراسمات مذهبی مختلف مانند عزاداری روز عاشورا و تاسوعا، لیالی قدر، تأمین نظم و امنیت مراسمات ملی همچون راهپیمایی ۲۲ بهمن و سایر راهپیمایی‌ها، تأمین نظم و امنیت انتخابات و … اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: افزایش گشت‌های محسوس و غیرمحسوس توسط پرسنل نیروی انتظامی و اعضای بسیج باعث شده است، عملکرد و امنیت قابل قبولی در سطح شهرستان داشته باشیم که نتیجه این اقدامات، کنترل جرائم به‌ویژه جرائم خشن در یک سال گذشته بوده است.

اویسی بابیان اینکه کشف جرائم خشن در سطح شهرستان افزایش یافته است، گفت: تصادفات فوتی در سطح حوزه در شش‌ماهه اول سال جاری ۴۷ درصد کاهش داشته است که لازم است از زحمات پلیس‌راه و پلیس راهور در این خصوص تقدیر شود

فرمانده انتظامی شهرستان چناران در ادامه بیان داشت: دستگیری مجرمین و متهمین حوزه استحفاظی ۱۸ درصد افزایش داشته است اما بااین‌حال متاسفانه در ۶ ماهه گذشته تصادفات جرحی (بیشتر در بحث موتورسیکلت) و نزاع‌های فردی افزایش ۱۰ درصدی به دنبال داشته است که نیاز است از طریق دستگاه‌های مختلف فرهنگ‌سازی و آگاه‌سازی‌های لازم صورت گیرد. بیشترین تصادفات جاده‌ای در بخش در بحث موتورسیکلت بوده است.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات