کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷

آدم ربای تبهکار به ضرب گلوله پلیس مشهد دستگیر شد

شرور خطرناک که اقدام به زورگیری در یک خانه باغ از زن و مرد میانسالی کرده بود و یک باند زورگیری را تشکیل داده بود در عملیات پلیسی دستگیر شد.

به گزارش ندای چناران، سردار قادر کریمی فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی اظهار داشت: با گزارش یک فقره زورگیری با تهدید چاقو در محدوده بلوار توس مشهد تحقیقات پلیسی آغاز شد.

وی افزود: تیم دایره تجسس کلانتری کاظم آباد در این عملیات با کنترل و مراقبت های نامحسوس دریافتند این زورگیری توسط یکی از اراذل اوباش انجام شده است.
فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی ادامه داد: ماموران کلانتری کاظم آباد با شناسایی مخفیگاه متهم پس از هماهنگی با مقام قضایی ساعت ۵ بامداد روز گذشته وارد عمل شده و محل را به طور ضربتی مورد بازرسی قرار دادند.
متهم اصلی که قصد فرار داشت و بی توجه به دستور ایست پلیس بود با ضرب گلوله از ناحیه دست راست خود زخمی و زمین گیر شد.
کریمی گفت:متهم ۲۴ساله به مرکز درمانی انتقال یافت و تحت مراقبت های پزشکی قرار گرفت. بررسی های بعدی پلیس نشان می داد او روز ۱۳ شهریورماه مرتکب آدم ربایی ناموفقی بوده که متواری شده و در روز هفتم مهرماه نیز با دو همدستش زن و مرد میانسالی را در یک باغ تهدید کرده و طلاهای این زن را زورگیری کرده اند.
کریمی بیان داشت: تا کنون هشت شاکی پرونده برای پی گیری شکایت خود به کلانتری کاظم آباد مراجعه کرده و جستجوهای پلیس برای دستگیری همدستان متهم ادامه دارد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات