کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۳

رییس شبکه دامپزشکی چناران خبر داد؛

پلمپ یک مرکز جمع‌آوری شیر در چناران

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان چناران از پلمپ یک مرکز جمع‌آوری شیر در چناران به علت عدم به‌کارگیری یک نفر دامپزشک به‌عنوان مسئول بهداشتی خبر داد.

به گزارش ندای چناران، دکتر محمد سیاح از پلمپ یک مرکز جمع‌آوری شیر در سطح شهرستان چناران خبر داد.

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان چناران در این خصوص اظهار داشت: با توجه به اهمیت و حساسیت نظارت بهداشتی بر مراکز جمع‌آوری شیر که اقدام به تجمیع و آماده‌سازی اولیه این ماده غذایی بسیار ارزشمند موجود در سبد تغذیه جوامع انسانی می‌کنند، نظارت و پایش مستمر بر این مراکز ازجمله وظایف خطیر شبکه‌های دامپزشکی است.

وی ادامه داد: کارشناسان واحد نظارت این شبکه با اهتمام بر انجام وظایف ذاتی خود در این مورد کمک شایانی به بهبود و ارتقا سطح بهداشت عمومی جامعه به‌ویژه در حوزه بیماری‌های مشترک موجود میان انسان و دام می‌کنند.

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان چناران افزود: علیرغم اخطارهای متوالی به یک مرکز جمع‌آوری شیر خام مبنی بر لزوم به‌کارگیری یک نفر دامپزشک به‌عنوان مسئول بهداشتی و عقد قرارداد با وی بر اساس ماده ۱۹ قانون سازمان دامپزشکی کشور و همچنین تمدید پروانه بهداشتی خود و به دنبال استنکاف واحد مذکور از عمل به این موارد قانونی، با هماهنگی انجام شده با دادستانی شهرستان، کارشناسان واحد نظارت این شبکه اقدام به پلمپ این واحد کردند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات