کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان چناران خبر داد؛

پلمپ یک کارخانه تولید خوراک دام در چناران

رییس شبکه دامپزشکی چناران گفت: یک کارخانه تولید خوراک دام در این شهرستان به علت منعقد نکردن قرارداد با یک دکتر دامپزشک به‌عنوان مسئول بهداشتی، پلمپ شد.

به گزارش ندای چناران، دکتر محمد سیاح از پلمپ یک کارخانه تولید خوراک دام در چناران خبر داد.

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان چناران در این خصوص اظهار داشت: نظارت بهداشتی در تأمین نهاده‌های اولیه مصرفی در کارخانجات تولید خوراک دام و همچنین نظارت بر مراحل مختلف تولید انواع خوراک دام و طیور و آبزیان، به‌طور غیرمستقیم نقش مهمی در تهیه و تأمین انواع مواد پروتئینی خام مورداستفاده در تغذیه انسان را دارا است.

وی ادامه داد: باید دقت مضاعفی به جهت ممانعت از آلودگی احتمالی مواد مصرفی یا محصولات تولیدی این‌گونه کارخانجات صورت گیرد و نظارت و پایش مستمر این‌گونه مراکز توسط شبکه‌های دامپزشکی ضروری است.

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان چناران ادامه داد: به یک کارخانه تولید خوراک دام در چناران اخطارهای متعددی مبنی بر لزوم به‌کارگیری یک نفر دکتر دامپزشک به‌عنوان مسئول بهداشتی و عقد قرارداد با وی (بر اساس ماده ۱۹ قانون سازمان دامپزشکی کشور) و همچنین لزوم اخذ پروانه بهداشتی داده شد اما با توجه استنکاف واحد مذکور از عمل به موارد قانونی، با هماهنگی انجام شده با دادستان شهرستان، کارشناسان واحد نظارت این شبکه این کارخانه را پلمپ کردند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات