کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۲ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰

از بین 44 کاندیدای سکان‌داری شهرداری؛

«محمد امینی فر» شهردار شهر جدید گلبهار شد

«محمد امینی فر»، شهردار سابق سرخس، سکان هدایت شهرداری شهر جدید گلبهار را در دست گرفت.

به گزارش ندای چناران، مهدی جانعلی زاده قزوینی در گفتگو با ندای چناران از تغییر شهردار شهر جدید گلبهار خبر داد.

رییس شورای اسلامی شهر گلبهار در این خصوص اظهار داشت: نمایندگان مردم گلبهار در شورای شهر، پس از بررسی دقیق و علمی ۴۴ رزومه دریافتی کاندیداتوری شهرداری، با توجه به شرایط این شهر، با اکثریت آراء محمد امینی فر را به‌عنوان شهردار انتخاب کردند.

وی ادامه داد: شاخص‌های انتخاب شهردار از دید اعضای شورا، علاوه بر متدین، انقلابی و سالم بودن در کار، داشتن سابقه شهرداری یا داشتن مسئولیت در شهرداری، بومی بودن و یا ساکن شدن با خانواده در این شهر، دارا بودن مدرک تحصیلی مرتبط، خلاقیت و نوآوری در انجام کار، توانایی جذب سرمایه‌گذار با بررسی سوابق، روابط عمومی خوب و تعامل با مردم و مسئولین، مدیریت بحران، داشتن انگیزه و توان لازم برای خدمت بیشتر و بهتر، شورا باور بودن و توانایی مدیریت هزینه و درآمد، بود که تمام اعضای شورا بر این ۱۰ شاخص اتفاق‌نظر داشتند.

جانعلی زاده قزوینی خاطرنشان کرد: امینی فر دارای مدرک تحصیلی لیسانس معماری است و پیش‌ازاین شهردار سرخس بوده و دو دوره شهردار برتر استان شده و متعهد به سکونت با خانواده در گلبهار شده است.

رییس شورای اسلامی شهر گلبهار ادامه داد: امینی فر برای اولین بار در سرخس با تشکیل هیئت عالی سرمایه‌گذاری موفق به معرفی ۸ فرصت سرمایه‌گذاری ازجمله بزرگ‌ترین و مجهزترین تیر پارک شرق کشور شده و اولین پارک رایحه درمان کشور را طراحی کرده است و رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی سرخس بوده است و توان تعامل مؤثر با شورای شهر، مردم و ادارات شهرستان را داراست.

درجه شهرداری گلبهار یک و درجه شهرداری در سرخس ۷  است و امید است با رویکار آمدن شهردار جدید، این آیتم و شاخص‌های خدمات شهری به‌ویژه کیفیت محیط شهری در گلبهار ارتقاء یابد.

پیش‌ازاین سید سعید سجادی، به‌عنوان شهردار، مسئولیت اداره شهرداری این شهر جدید را بر عهده داشت.

انتهای پیام/

برچسب‌ها,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات