کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۵

دستگیری عوامل آتش زدن درب یکی از مساجد در مشهد

قاضی حیدری، معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد:

با همکاری نهادهای نظامی و انتظامی در این عملیات گفت: طی روزهای اخیر دو هسته از عوامل فریب خورده که با انجام تحرکاتی مبادرت به وارد آوردن خسارت به اماکن عمومی در شهر نموده و با آتش زدن درب یکی از مساجد موجب خدشه دار شدن عواطف مذهبی و اعتقادی همشهریان مومن و خداجومشهد الرضا (ع) شده بودند، دستگیر گردیدند.

با توجه به حساسیت و توجه ویژه ی ریاست محترم دادگستری استان خراسان رضوی و دادستان محترم مرکز استان نسبت به این موضوع، اقدامات ویژه جهت پیگیری این پرونده در دستور کار قرار گرفت.

اقدامات این افراد که ناراحتی مردم شریف و مومن مشهد مقدس را به دنبال داشت، سبب گردید تا اداره کل اطلاعات استان، پیگیری این موضوع را به طور جد در دستور کار خود قرار دهند.
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی اظهار داشت: سربازان گمنام آقا امام زمان(عج) با همکاری دیگر نهادهای امنیتی و انتظامی با اقدامات اطلاعاتی دقیق توانستند این دو هسته را شناسایی و در نهایت در یک عملیات دقیق دستگیر نمایند.

فریب خوردگان این گونه اقدامات مذبوحانه باید بدانند نهادهای امنیتی و انتظامی هوشیارانه تمامی تحرکات دشمنان این نظام را رصد خواهند کرد. نهادهای امنیتی و انتظامی مسئول برقراری امنیت عمومی و نظم اجتماعی و دفاع از مقدسات و ارزش های اسلامی بوده و در صورت چنین تحرکاتی به طور جدی و قاطعانه با مسببان آن برخورد خواهند کرد.

با توجه به حساسیت موضوع تلاش بر این است که پرونده این افراد با نوع عملکردشان با دقت لازم بررسی و در اسرع وقت تعیین تکلیف نهایی گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات