کاریکاتور
چهارشنبه‌سوری یا میدان جنگ!
کارتون/ صفرهای قانونی!!!
توطئه تجزیه سوریه
 ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی
آخرین اخبار

۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۱

معاون حمل و نقل پایانه‌های مسافربری خراسان رضوی:

اتوبوس‌های بیابانی به ناوگان حمل و نقل عمومی گلبهار افزوده شد

معاون حمل و نقل پایانه‌های مسافربری خراسان رضوی گفت: در راستای حل مشکلات مردم گلبهار اتوبوس‌های بیابانی جدید درکنار مینی‌بوس و تاکسی به‌زودی در کنار اتوبوس‌های فعلی گلبهار کار خود را آغاز می‌کنند.

به گزارش ندای چناران، جواد وحدتی با اشاره به برگزاری جلسه اخیر استانداری گفت: مسئولان گلبهار موافقت کرده‌اند تا بخش خصوصی با به‌کارگیری تعدادی اتوبوس، مینی‌بوس و تاکسی در ناوگان حمل و نقل گلبهار کار خودشان را آغاز کنند و به مردم ارائه خدمت دهند.

وی افزود: شرکت‌های خصوصی در حال شناسایی ظرفیت‌های لازم هستند و به هر تعدادی که نیاز باشد چه اتوبوس، مینی‌بوس و یا تاکسی به ناوگان حمل و نقل گلبهار افزوده می‌شود تا مردم در گرما و سرما مشکل حمل و نقل در گلبهار را نداشته باشند.

معاون حمل و نقل پایانه‌های مسافربری خراسان رضوی با بیان اینکه این طرح قرار است از ۲۵ اذرماه اجرایی شود به نرخ‌های جدید بخش خصوصی نیز اشاره کرد و گفت: براساس اعلام بخش خصوصی قرار است نرخ کرایه اتوبوس ۲۸۰۰ تومان، مینی‌بوس ۱۵۰۰ تومان و تاکسی‌ها نیز با نرخ ۳۵۰۰ تومان در مسیر مشهد به گلبهار فعالیت کنند.

وی در خصوص اتوبوس‌های فعلی گلبهار نیز گفت: فعلا این ناوگان هم در کنار اتوبوس‌های بخش خصوصی فعالیت می‌کنند تا با توجه به نرخ‌های جدید و امکانات مردم حق انتخاب داشته باشند و از هر و سیله‌ای که تمایل داشتند استفاده نمایند.

منبع: فارس

 انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات