نظرسنجی

مهمترین معضل شهر چناران کدام است ؟

دیدن نتایج

Loading ... Loading ...
کاریکاتور
آخرین اخبار
101383

نامه یک زندانی سابقه‌دار به مادرش/ طنز

چند روز بعد از حبس هفت ساعته‌ی مسافران پرواز مشهد - تهران در هواپیما، خبرنگار رذل‌مان نامه‌ای به تحریریه آورده و ادعا می‌کند که یک زندانی سابقه‌دار، از حبس، برای مادرش این نامه را نوشته و ...
asibshenasi-enghelab-eslami

آسیب‌شناسی انقلاب

برای سرعت در نیل به اهداف مقدس انقلاب اسلامی، علاوه بر شناخت ظرفیت‌ها، باید آسیب‌ها نیز شناسایی و برای مقابله با آن‌ها اقدامات متناسب و سریع انجام شود.
وحدت

دستاوردهای وحدت پس از انقلاب

علاوه بر تشکیل حکومت اسلامی، مقابله با گروهک‌های تروریستی و تأمین امنیت کشور، اثرگذاری بر معادلات سیاسی ایران و جهان و ... نمونه‌هایی از ثمرات وحدت شیعه و سنی در کشور است.
image6351813567110573801

۵ آیه و ۵ راه مقابله با استکبار

در ادامه با استناد به 5 آیه شریف قرآن کریم، 5 اصل اساسی برای مقابله با استکبار بیان می‌شود.
n00008503-b

نگاه‌های تجاری – سیاسی به آموزش‌وپرورش و خسارت‌های جبران‌ناپذیر

اصلاح نابسامانی‌های آموزش‌وپرورش با خودنمایی، سیاسی‌کاری، اقدام‌های پوپولیستی و عوام پسند و یا سلیقه‌ای، نتیجه ای جز آسیب جدی بر پیکره نحیف و محجوب فرهنگ ندارد و خسارت‌های جبران‌ناپذیری را متوجه کشور می کند.
%d8%b3%d8%a7%d9%84%d9%85%d9%86%d8%af

لزوم آینده‌نگری و حفظ جایگاه سالمندان در خانواده

سالمندان به‌عنوان اعضای مؤثر و قابل‌توجهی از جمعیت شهروندی، نیازمند فراهم ساختن امکان تداوم حضور در جامعه و حفظ موقعیت و جایگاهشان در خانواده و همچنین بهره‌مندی از خدمات بهداشتی و تأمین اجتماعی هستند.
%d8%b9%d9%84%db%8c

رابطه غدیر و ولایت‌فقیه

زمانی که پیامبر گرامی اسلام (ص) فرمودند «من کنت مولاه فهذا علی مولاه» علی (ع) منحصر در حیدر نبود و ولایت در ولایت امیرالمؤمنین (ع) خلاصه نشد.
615850

تولیدات ماهواره ای؛ ابزارتخریب ارزش های ایرانی و اسلامی

بر اساس یک پژوهش از نظر فنی در 159 مدار تلویزیونی در کل جهان در مجموع 203 ماهواره تلویزیونی فعال است که از این تعداد 80 دریافت کننده در ایران، 100 ماهواره تلویزیونی ( یعنی نیمی از ماهواره‌های جهان) قرار دارد. این تعداد ماهواره‌ها، امکان تماشای حدود 18000 شبکه تلویزیونی را در ایران فراهم می آورد.
1693013_786

از توبیخ کارگزار بصره در ضیافت اشرافی تا توجیه حقوق ۲۰۰ میلیونی

حضرت علی(ع) خطاب به کارگزار خود در بصره که در مهمانی اشرافی حضور یافته بود، فرمودند: خيال نمى‏كردم مهمان شدن به سفره قومى را قبول كنى كه محتاجشان را در این میهمانی دعوت نمی کنند و توانگرشان را به مهمانى مى‏خوانند؛ به لقمه‏اى كه بر آن دندان مى‏گذارى دقت كن، ...
پيشگيري از اعتياد

برای پيشگيري از اعتياد چه باید کرد؟

باید نوجوانان را پيش از آن كه به مصرف مواد روي آورند، هدف برنامه هاي پيشگيري قرار دهیم و در این برنامه ها از روشهاي آموزشی و تعاملي، نظير تشكيل گروههاي گفتگو و بحث ميان همسالان، استفاده کنیم.
صفحه 1 از 712345...قبلی »
تبلیغات