امام راحل از یک حسینیه گِلی انقلاب را هدایت کرد و دنیا را به لرزه انداخت/ هرکس در برابر این انقلاب بایستد ذلیل می‌شود
امام راحل از یک حسینیه گِلی انقلاب را هدایت کرد و دنیا را به لرزه انداخت/ هرکس در برابر این انقلاب بایستد ذلیل می‌شود

نماینده مردم چناران در مجلس گفت: امام راحل با پشتیبانی ملت از یک حسینیه گلی جریان انقلاب را هدایت کرد و دنیا را به لرزه انداخت.

۱

به گزارش ندای چناران، شب گذشته، همزمان با ایام‌الله دهه فجر، یادواره شهدای گلبهار و اولین شهید مدافع حرم، شهید حسین محرابی با حضور پرشور مردم و مسئولین در محل مسجد امام زین‌العابدین شهر جدید گلبهار برگزار شد.

دکتر محمد دهقان، نماینده مردم چناران، طرقبه و شاندیز در مجلس شورای اسلامی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی اظهار داشت: هیچ حکومتی در دنیا به‌اندازه حکومت جمهوری اسلامی ایران مردمی نیست.

وی با اشاره به عاقبت صدام و منافقین، خاطرنشان کرد: تابه‌حال هرکس در برابر این انقلاب ایستاده است ذلیل شده است اما هنوز برخی از گذشته عبرت نگرفته‌اند.

دهقان بیان داشت: امام راحل با پشتیبانی ملت از یک حسینیه گلی جریان انقلاب را هدایت کرد و دنیا را به لرزه انداخت و بعد از امام نیز مردی الهی و صالح که وجودش ناشناخته است و عرفای زمان در برابرش ادب می‌کنند، سکان این انقلاب را به دست گرفته است.

وی با اشاره فرموده‌های امام خمینی (ره) مبنی بر لزوم حفظ وحدت کلمه که همان ذکر لااله‌الاالله الا الله است، گفت: در طول انقلاب همه اقوام ایران حول این کلمه وحدت و ولایت گرد هم آمدند و نگذاشتند دشمن به هدف خود که تفرقه و تجزیه این کشور بود برسد.

نماینده مردم چناران، طرقبه و شاندیز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اسلام محور وحدت ما در کشور بوده و هست و این یکی از معجزاتی است که خداوند متعال توسط امام راحل به این کشور ارزانی داشته است.

وی افزود: یکی از بزرگ‌ترین هنرهای رهبر انقلاب در طول این سال‌ها، جلوگیری از تفرقه ملت و حفظ انسجام و وحدت ملت است و دشمنان ما نیز از این انسجام و وحدت کلمه‌ای هراس دارند و ما باید هوشیار باشیم و این مهم را حفظ کنیم.

عضو کمیسیون حقوقی مجلس تصریح کرد: پوچ بودن ادعای حقوق بشر آمریکا با اقدامات این روزهای ترامپ عریان شد و چهره ضد حقوق بشری آمریکا خود را بیش‌ازپیش نشان داد.

وی در ادامه بابیان این پرسش که چرا وزرا ثروت خود را اعلام نمی‌کنند، گفت: پس از پیگیری‌های مستمر، آیین‌نامه رسیدگی به اموال مسئولین توسط رئیس قوه قضاییه تصویب شد اما هنوز دو وزیر ثروت خود را اعلام نکرده‌اند.

دهقان خاطرنشان کرد: ما جنگ را بااقتدار به پایان رساندیم. اقتدار ما، قدرت بازدارندگی و وحدت ما بود که جلو جنگ‌های بعدی را گرفت.

نماینده مردم چناران، طرقبه و شاندیز در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه ایستادگی در مقابل زیاده خواهان عامل بازدارندگی آن‌ها می‌شود، گفت: عقب‌نشینی خطرناک است و دشمن را جریح تر می‌کند.

انتهای پیام/