عضو شورای روستای جوپایین نوبهار قربانی عدم کارایی ستاد بحران شد
عضو شورای روستای جوپایین نوبهار قربانی عدم کارایی ستاد بحران شد

عضو شورای جوپایین نوبهار، از توابع شهرستان چناران که فشار خونش بالا رفته بود به علت مسدودی جاده‌ها و عدم دسترسی به پزشک فوت کرد.

تصادف فوت

به گزارش ندای چناران، با گذشت دو روز از بارش برفی سنگین در شهرستان چناران، همچنان بسیاری از جاده‌های روستایی و حتی نقاط شهری مسدود است.

قربان صفایی، عضو شورای جوپایین نوبهار، از توابع بخش گلبهار، بامداد امروز فشار خونش بالا رفت و ازآنجاکه مسیرهای دسترسی به بسیاری از روستاهای شهرستان هنوز برف‌روبی نشده است، عوامل امدادی و اورژانس به‌سختی خود را به روستای نیستان (قبل از روستای جوپایین) رساندند و خودروی آن‌ها متوقف شد.

پزشکان ادامه مسیر را به کمک اهالی روستا پیاده طی کردند و ساعت ۶ صبح خود را به جوپایین رساندن اما نام‌برده جان‌باخته بود.

شایان‌ذکر است برخی از نقاط شهری گلبهار به‌ویژه در بخش مساکن مهر نیز هنوز بازگشایی نشده است و تردد بین‌شهری ممکن نیست.

این عدم کارایی ستاد مدیریت بحران شهرستان چناران به‌ویژه در بخش گلبهار نارضایتی‌های عمومی بسیاری به همراه داشته است و شهروندان زیادی با ندای چناران تماس گرفته و خواستار پاسخگویی مدیران این ستاد شده‌اند.

مردم معتقدند که ستاد بحران باید در بحران‌ها کارایی خود را نشان دهد. اگر مسیرها به‌موقع باز می‌شد عوامل امدادی به‌موقع می‌توانستند به مردم خدمت‌رسانی کنند و کارایی آن‌ها افزایش می‌یافت.

انتهای پیام/