اگر تروریست‌ها به همدان هم می‌آمدند بازهم پرچم صلح شما بالا بود+ صوت
اگر تروریست‌ها به همدان هم می‌آمدند بازهم پرچم صلح شما بالا بود+ صوت

چناران- همسر شهید محرابی در پاسخ به اضافات کرباسچی گفت: اگر گروه‌های تروریستی مسلح به کرمانشاه و همدان هم می‌آمدند بازهم شما پشت میز ریاستتان قایم می‌شدید و پرچم صلح بالا می‌کردید.


به گزارش ندای چناران، همسر شهید حسین محرابی شهرستان چناران در گفت‌وگو با ندای چناران در خصوص توهین‌های اخیر کرباسچی به شهدای مدافع حرم اظهار داشت: ما مطمئن هستیم اگر گروه‌های تروریستی مسلح به کرمانشاه و همدان هم می‌آمدند بازهم امثال آقای کرباسچی پشت میز ریاستشان قایم می‌شدند و پرچم صلح بالا می‌کردند.

بی‌بی مرضیه بلدیه در ادامه بابیان اینکه این افراد با این حرف‌هایشان نمی‌توانند دل ما را بلرزانند، خاطرنشان کرد: این‌که مقام معظم رهبری می‌فرمایند؛ «به گمانم شهدای مدافع حرم اجر دو شهید را دارند» سند افتخار ماست و این راه (شهادت و دفاع از حریم ولایت) برای فرزندان ما هم ادامه دارد.

 

شایان‌ذکر است انتشار کلیپی از سخنرانی غلامحسین کرباسچی در مراسم افتتاح ستاد یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در اصفهان و توهین وی به شهدای مدافع حرم واکنش‌های بسیاری را در عرصه عمومی به همراه داشته است.

 

کرباسچی، مفسد بزرگ اقتصادی دهه ۷۰، از اعضای شاخص حزب کارگزاران، «قلک پول» جریان اصلاحات و از حامیان شناخته‌شده دولت اعتدال است.

شهید محرابی نیز بسیجی حوزه مالک اشتر گلبهار بوده که آذرماه سال گذشته درنبرد با تکفیری‌ها سعودی، صهیونیستی و درراه دفاع از حرم عمه سادات حضرت زینب کبری (س) به درجه رفیع شهادت رسیده است.

برای دانلود فایل صوتی اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/