سود ۱۸ درصدی مشکلی را از صنایع حل نمی‌کند
سود ۱۸ درصدی مشکلی را از صنایع حل نمی‌کند

مدیرعامل شهرک صنعتی چناران بابیان اینکه در تعیین سودهای بانکی نیاز به تجدیدنظر است، گفت: سودهای بانکی در کشور ما بالاست و فعالیت‌های صنعتی با این شرایط رونق مطلوبی را ندارند.

 

 

 

به گزارش ندای چناران، علی دهقان‌زاده در دیدار با رئیس حوزه چهار بانک انصار و مشاور ارزی بانک انصار خراسان رضوی اظهار کرد: به‌عنوان خادمان مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید اهداف دولت خدمتگزار در جهت تعالی و ترمیم نیازهای صنایع بخصوص شرکت‌های حاضر در شهرک صنعتی چناران را پیگیری نماییم.

وی بیان کرد: محصولات تولیدی شهرک صنعتی چناران به تعداد زیادی از کشورهای جهان صادر می‌شود که امیدواریم حوزه ارزی بانک انصار بتواند با خدمات خوب ارزی در جهت خرید و انتقال ماشین‌آلات و فنّاوری روز دنیا گام بردارد.

فعالیت‌های صنعتی با سود بانکی بالا رونق پیدا نمی‌کند

وی با اشاره به اینکه در تعیین سودهای بانکی نیاز به تجدیدنظر است، ادامه داد: سودهای بانکی در کشور ما بالاست و فعالیت‌های صنعتی با این شرایط رونق مطلوبی را ندارند درحالی‌که سودهای بانکی در کشورهای صنعتی تک‌رقمی است.

مدیرعامل شهرک صنعتی چناران ضمن تشکر از حمایت مسئولین چناران از صنایع، افزود: در تعامل با ادارات و سازمان‌های خدمات دهنده به صنایع مشاوره داده‌ایم و ازاین جهت شاهد هستیم خدمات به صنایع در سطح شهرستان چناران بسیار سریع انجام می‌شود، در صورت تمایل بانک انصار حاضریم چنین تعامل و مشاوره‌ای را با ایشان داشته باشیم.

دهقان‌زاده خاطرنشان کرد: در شهرک صنعتی چناران ایجاد شعبه‌ای از بانک انصار و عابر بانک یکی از فرصت‌هایی است که علاوه بر تسریع خدمات‌دهی به صنایع می‌تواند برای بانک چرخه مالی مناسبی را فراهم کند.

سود ۱۸ درصدی مشکلی را از صنایع حل نمی‌کند

وی تصریح کرد: کیفیت خدمات‌دهی بانک به صنایع باید افزایش یابد و بانک با کاهش سود تسهیلات و افزایش خدمات از صنایع حمایت کنند زیرا سود ۱۸ درصدی مشکلی را از صنایع حل نمی‌کند.

بانک، تابع قوانین بانک مرکزی است/ فرایندهای کاری را می‌توان تسریع کرد

رئیس حوزه چهار بانک انصار نیز با تحسین رویکرد مدیریتی در شهرک صنعتی چناران بیان کرد: بانک انصار علی‌رغم اینکه یک بانک خصوصی به شمار می‌رود تابع قوانین بانک مرکزی است اما فرایندهای کاری برای صنایع را می‌توان تسریع کرد.

وی ادامه داد: رویکرد بانک انصار در سال‌های اخیر حمایت از صنایع در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است و در حد توان همراه با صنایع خواهیم بود.

انتهای پیام/