مدیران ادارات از خدمت بی‌منت به مردم دریغ نورزند/ ضرورت حضور بیشتر مسئولین در بین مردم

مدیران ادارات از خدمت بی‌منت به مردم دریغ نورزند/ ضرورت حضور بیشتر مسئولین در بین مردم

مدیران ادارات از خدمت بی‌منت به مردم دریغ نورزند/ ضرورت حضور بیشتر مسئولین در بین مردم

به گزارش ندای چناران، همزمان با ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی، فرماندار، معاونت فرمانداری، شهردار و ریاست و اعضای شورای شهر، فرماندهی انتظامی و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان چناران پس از اقامه نماز مغرب و عشاء با حضور در جمع شهروندان چنارانی در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) به سؤالات و مسائل آنان پاسخ دادند.

ضرورت حضور مسئولین بین مردم

محمد پرویزیان، فرماندار شهرستان چناران در ابتدای این جلسه اظهار داشت: مردم ولایتمدار ما به فرموده بنیان‌گذار این نظام مقدس، ولی‌نعمتان ما هستند و پیروزی و شکوفایی این کشور را مدیون همین مردمان خوب و صبورش هستیم و ما مسئولان باید قدردان ولی‌نعمتان خود باشیم.

وی افزود: مردم از بدو شکل‌گیری مبارزات علیه رژیم ستم‌شاهی تا به ثمر رساندن انقلاب و دوران دفاع مقدس و در هرجایی که به حضور این مردم خوب نیاز بوده است، با بذل جان و مال خویش در خدمت انقلاب و مسئولان این کشور اسلامی بوده‌اند.

وی بیان داشت: برگزاری این‌گونه جلسات و دیدار مستقیم مردم با خادمین خود در دستگاه‌های اجرایی و سایر نهادها و ادارات علاوه بر سرعت بخشیدن به اجابت تقاضاهای مردم، باعث ایجاد امیدواری بیشتری در بین آحاد جامعه از عملکرد و خدماتی می‌شود که از ناحیه مسئولین برای مردم به انجام می‌رسد.

فرماندار شهرستان چناران خاطرنشان کرد: مسئولین دستگاه‌های اجرایی و خدماتی شهرستان چناران به‌غیراز اینکه می‌بایست در محل کار خویش مطالبات مردم را پیگیری و رفع می‌کنند، ضروری است که در روزهای کاری خود اوقاتی را به حضور در بین مردم اختصاص دهند و به‌صورت مستقیم و بدون واسطه در جریان خواسته‌ها و مشکلات آن‌ها قرار گیرند.

مدیران ادارات از خدمت بی‌منت دریغ نورزند

در ادامه این نشست، حسین سپهری، رئیس شورای اسلامی چناران نیز گفت: حضور مدیران و مسئولین ادارات و دوایر دولتی و همچنین نهادهای انقلابی در میان مردم و ارتباط چهره به چهره با مردم در جهت رفع مشکلات، به جامعه شورونشاط می‌بخشد و در بسط روحیه امیدواری مردم نسبت به مسئولان خود کمک فراوانی خواهد کرد.
وی افزود: طبق توصیه‌ها و فرامین معمار این نظام مقدس بر مردم مداری و خدمت‌رسانی به مردم و نیز فرمایشات گوهربار مقام معظم رهبری که تأکید فراوانی به تلاش صادقانه و جهادی مسئولین به مردم داشته‌اند، لازم است که زمینه حضور مدیران در بین همه اقشار جامعه بیش از بیش ادامه داشته باشد.

وی اظهار کرد: ما مسئولان در هر جایگاه و مقامی باید شکرگزار درگاه احدیت باشیم که نعمت برخورداری از چنین مردمی صبور، مقاوم و فداکار را به ما عنایت فرموده است که برای به ثمر رساندن انقلاب اسلامی در این نقطه از جهان از بذل جان، مال، خون و عزیزترین افراد خود نیز دریغ نکرده‌اند و همچنان بر عهدی که با امام راحل خویش و رهبر فرزانه انقلاب بسته‌اند، محکم و استوارتر از گذشته پابرجا هستند.

رئیس شورای شهر چناران بیان کرد: به‌عنوان نماینده مردم در شورای شهر چناران و به نمایندگی از طرف سایر اعضای شورا از همه مدیران ادارات و مسئولین خاضعانه می‌خواهیم که در جهت رسیدگی و حل مشکلات و خدمت بی‌منت به مردم خوب این شهرستان که ثابت کرده‌اند بر عهد و پیمان خویش در حفظ انقلاب و دستاوردهای آن استوار مانده‌اند، با تمام همت و سعی خود دریغ نورزند.

سپهری عنوان داشت: تلاش شبانه‌روزی در رسیدگی به خواسته‌ها و حل مشکلات شهروندان مهم‌ترین فرصت و نعمتی است که از سوی ذات اقدس الهی نصیب ما شده و توجه به مردم و کسب رضایت آنان مهم‌ترین وظیفه مسئولین است و امیدوارم این‌گونه نشست‌ها بیشتر از پیش انجام شود.

گفتنی است، در ادامه این جلسه مسئولان دستگاه‌های اجرایی با حضور در مسجد ابوالفضل (ص) بعد از شنیدن سؤالات و درخواست‌های مردم به بررسی و پاسخگویی این سؤالات پرداختند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *