مدیران ادارات از خدمت بی‌منت به مردم دریغ نورزند/ ضرورت حضور بیشتر مسئولین در بین مردم
مدیران ادارات از خدمت بی‌منت به مردم دریغ نورزند/ ضرورت حضور بیشتر مسئولین در بین مردم

فرماندار چناران گفت: دیدار مستقیم مردم با مسئولین دستگاه‌های اجرایی، علاوه بر سرعت بخشیدن به اجابت تقاضاهای مردم، باعث ایجاد امیدواری در بین آحاد جامعه می‌شود.

به گزارش ندای چناران، همزمان با ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی، فرماندار، معاونت فرمانداری، شهردار و ریاست و اعضای شورای شهر، فرماندهی انتظامی و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان چناران پس از اقامه نماز مغرب و عشاء با حضور در جمع شهروندان چنارانی در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) به سؤالات و مسائل آنان پاسخ دادند.

ضرورت حضور مسئولین بین مردم

محمد پرویزیان، فرماندار شهرستان چناران در ابتدای این جلسه اظهار داشت: مردم ولایتمدار ما به فرموده بنیان‌گذار این نظام مقدس، ولی‌نعمتان ما هستند و پیروزی و شکوفایی این کشور را مدیون همین مردمان خوب و صبورش هستیم و ما مسئولان باید قدردان ولی‌نعمتان خود باشیم.

وی افزود: مردم از بدو شکل‌گیری مبارزات علیه رژیم ستم‌شاهی تا به ثمر رساندن انقلاب و دوران دفاع مقدس و در هرجایی که به حضور این مردم خوب نیاز بوده است، با بذل جان و مال خویش در خدمت انقلاب و مسئولان این کشور اسلامی بوده‌اند.

وی بیان داشت: برگزاری این‌گونه جلسات و دیدار مستقیم مردم با خادمین خود در دستگاه‌های اجرایی و سایر نهادها و ادارات علاوه بر سرعت بخشیدن به اجابت تقاضاهای مردم، باعث ایجاد امیدواری بیشتری در بین آحاد جامعه از عملکرد و خدماتی می‌شود که از ناحیه مسئولین برای مردم به انجام می‌رسد.

فرماندار شهرستان چناران خاطرنشان کرد: مسئولین دستگاه‌های اجرایی و خدماتی شهرستان چناران به‌غیراز اینکه می‌بایست در محل کار خویش مطالبات مردم را پیگیری و رفع می‌کنند، ضروری است که در روزهای کاری خود اوقاتی را به حضور در بین مردم اختصاص دهند و به‌صورت مستقیم و بدون واسطه در جریان خواسته‌ها و مشکلات آن‌ها قرار گیرند.

مدیران ادارات از خدمت بی‌منت دریغ نورزند

در ادامه این نشست، حسین سپهری، رئیس شورای اسلامی چناران نیز گفت: حضور مدیران و مسئولین ادارات و دوایر دولتی و همچنین نهادهای انقلابی در میان مردم و ارتباط چهره به چهره با مردم در جهت رفع مشکلات، به جامعه شورونشاط می‌بخشد و در بسط روحیه امیدواری مردم نسبت به مسئولان خود کمک فراوانی خواهد کرد.
وی افزود: طبق توصیه‌ها و فرامین معمار این نظام مقدس بر مردم مداری و خدمت‌رسانی به مردم و نیز فرمایشات گوهربار مقام معظم رهبری که تأکید فراوانی به تلاش صادقانه و جهادی مسئولین به مردم داشته‌اند، لازم است که زمینه حضور مدیران در بین همه اقشار جامعه بیش از بیش ادامه داشته باشد.

وی اظهار کرد: ما مسئولان در هر جایگاه و مقامی باید شکرگزار درگاه احدیت باشیم که نعمت برخورداری از چنین مردمی صبور، مقاوم و فداکار را به ما عنایت فرموده است که برای به ثمر رساندن انقلاب اسلامی در این نقطه از جهان از بذل جان، مال، خون و عزیزترین افراد خود نیز دریغ نکرده‌اند و همچنان بر عهدی که با امام راحل خویش و رهبر فرزانه انقلاب بسته‌اند، محکم و استوارتر از گذشته پابرجا هستند.

رئیس شورای شهر چناران بیان کرد: به‌عنوان نماینده مردم در شورای شهر چناران و به نمایندگی از طرف سایر اعضای شورا از همه مدیران ادارات و مسئولین خاضعانه می‌خواهیم که در جهت رسیدگی و حل مشکلات و خدمت بی‌منت به مردم خوب این شهرستان که ثابت کرده‌اند بر عهد و پیمان خویش در حفظ انقلاب و دستاوردهای آن استوار مانده‌اند، با تمام همت و سعی خود دریغ نورزند.

سپهری عنوان داشت: تلاش شبانه‌روزی در رسیدگی به خواسته‌ها و حل مشکلات شهروندان مهم‌ترین فرصت و نعمتی است که از سوی ذات اقدس الهی نصیب ما شده و توجه به مردم و کسب رضایت آنان مهم‌ترین وظیفه مسئولین است و امیدوارم این‌گونه نشست‌ها بیشتر از پیش انجام شود.

گفتنی است، در ادامه این جلسه مسئولان دستگاه‌های اجرایی با حضور در مسجد ابوالفضل (ص) بعد از شنیدن سؤالات و درخواست‌های مردم به بررسی و پاسخگویی این سؤالات پرداختند.

انتهای پیام/