پیروزی شگفتی‌آفرین انقلاب مصداق بارز نصرت الهی است
پیروزی شگفتی‌آفرین انقلاب مصداق بارز نصرت الهی است

رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی چناران گفت: پیروزی انقلاب اسلامی حاصل جان‌فشانی‌های ملت مسلمان ایران برای تحقق حکومت حق و عدل قرآنی و مصادیق بارز نصرت الهی بود.

 

به گزارش ندای چناران، همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر، آزمون حافظان قرآن کریم، ویژه کارکنان پایور، وظیفه، بازنشستگان، پلیس‌های افتخاری و خانواده‌های آنان با حضور ناظران سازمانی وداوران استانی در محل ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان چناران برگزارشد.

در ابتدای این مراسم، رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی شهرستان ضمن عرض خیرمقدم و تقدیر و تشکر به جایگاه و نقش قرآن در تحقق اهداف انقلاب اسلامی اشاره کرد.

پیروزی شگفتی‌آفرین انقلاب مصداق بارز نصرت الهی است

وی ادامه داد: پیروزی شگفتی‌آفرین انقلاب اسلامی ایران، یکی از مصادیق بارز نصرت الهی و نمود بارز: «…إنَّ اللهَ لا یغَیرُ ما بِقَومٍ حَتّی یغَیروا ما بِأنفُسِهِم…‌» بود که حاصل جان‌فشانی‌های ملت مسلمان ایران برای تحقق حکومت حق و عدل قرآن بود.

وی خاطرنشان کرد: این پیروزی حرکتی عظیم بود که در آن، بزرگ‌مردی قرآن شناس و عامل به قرآن در پیکره ملتی به استثمار کشیده شده، روح ایمان و مجاهدت برای احیای آرمان‌ها و ارزش‌های الهی را دمید تا با هدایت او و بیداری ملت، انقلابی تحقق یابد که منادی و زمینه‌ساز برپایی حاکمیت فرهنگ قرآن بر پهنه گیتی باشد.

وی ادامه داد: انقلاب از آن زمان تاکنون در مراحل مختلف، این کشور اهل‌بیت (علیهم‌السلام) همواره در گذار از گردنه‌های دشوار و پیچیده حرکت مقدس خود دست قدرت و یاری الهی را بر سر خود همراه داشته است. چه در دوران سخت جنگ تحمیلی، چه در دوران عمران و سازندگی پس از جنگ و چه در دوران پس‌ازآن که دوران پیشرفت، عزت و اقتدار همه‌جانبه و روزافزون نظام اسلامی در عرصه جهانی بوده است.

تربیت ۱۰ میلیون حافظ در کشور

حجت‌الاسلام گلقندشتی به نهادینه‌سازی فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری (مدظله) مبنی بر تربیت ده میلیون حافظ در کشور اشاره که در همین راستا کلاسها و برنامه‌های حفظ و آموزش قرآن در نیروی انتظامی برگزار می‌شود.

رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی شهرستان چناران در ادامه به استقبال باشکوه کارکنان و خانواده‌ها از برنامه‌های قرآنی اشاره کرد و گفت: تاکنون تقریباً بیش از ۶۰ نفر در این مسابقات شرکت کرده‌اند که به حائزین نمرات برتر جوایزی از طرف فرماندهی جهت تشویق و ترغیب آن‌ها اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/