پیروزی شگفتی‌آفرین انقلاب مصداق بارز نصرت الهی است

پیروزی شگفتی‌آفرین انقلاب مصداق بارز نصرت الهی است

پیروزی شگفتی‌آفرین انقلاب مصداق بارز نصرت الهی است

 

به گزارش ندای چناران، همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر، آزمون حافظان قرآن کریم، ویژه کارکنان پایور، وظیفه، بازنشستگان، پلیس‌های افتخاری و خانواده‌های آنان با حضور ناظران سازمانی وداوران استانی در محل ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان چناران برگزارشد.

در ابتدای این مراسم، رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی شهرستان ضمن عرض خیرمقدم و تقدیر و تشکر به جایگاه و نقش قرآن در تحقق اهداف انقلاب اسلامی اشاره کرد.

پیروزی شگفتی‌آفرین انقلاب مصداق بارز نصرت الهی است

وی ادامه داد: پیروزی شگفتی‌آفرین انقلاب اسلامی ایران، یکی از مصادیق بارز نصرت الهی و نمود بارز: «…إنَّ اللهَ لا یغَیرُ ما بِقَومٍ حَتّی یغَیروا ما بِأنفُسِهِم…‌» بود که حاصل جان‌فشانی‌های ملت مسلمان ایران برای تحقق حکومت حق و عدل قرآن بود.

وی خاطرنشان کرد: این پیروزی حرکتی عظیم بود که در آن، بزرگ‌مردی قرآن شناس و عامل به قرآن در پیکره ملتی به استثمار کشیده شده، روح ایمان و مجاهدت برای احیای آرمان‌ها و ارزش‌های الهی را دمید تا با هدایت او و بیداری ملت، انقلابی تحقق یابد که منادی و زمینه‌ساز برپایی حاکمیت فرهنگ قرآن بر پهنه گیتی باشد.

وی ادامه داد: انقلاب از آن زمان تاکنون در مراحل مختلف، این کشور اهل‌بیت (علیهم‌السلام) همواره در گذار از گردنه‌های دشوار و پیچیده حرکت مقدس خود دست قدرت و یاری الهی را بر سر خود همراه داشته است. چه در دوران سخت جنگ تحمیلی، چه در دوران عمران و سازندگی پس از جنگ و چه در دوران پس‌ازآن که دوران پیشرفت، عزت و اقتدار همه‌جانبه و روزافزون نظام اسلامی در عرصه جهانی بوده است.

تربیت ۱۰ میلیون حافظ در کشور

حجت‌الاسلام گلقندشتی به نهادینه‌سازی فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری (مدظله) مبنی بر تربیت ده میلیون حافظ در کشور اشاره که در همین راستا کلاسها و برنامه‌های حفظ و آموزش قرآن در نیروی انتظامی برگزار می‌شود.

رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی شهرستان چناران در ادامه به استقبال باشکوه کارکنان و خانواده‌ها از برنامه‌های قرآنی اشاره کرد و گفت: تاکنون تقریباً بیش از ۶۰ نفر در این مسابقات شرکت کرده‌اند که به حائزین نمرات برتر جوایزی از طرف فرماندهی جهت تشویق و ترغیب آن‌ها اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/

  • photo_2018-02-07_19-51-48
  • photo_2018-02-07_19-51-54
  • photo_2018-02-07_19-51-57
  • Untitled

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *