غصب انقلاب توسط بچه فئودال‌ها؛ انقلاب نیازمند جراحی است
غصب انقلاب توسط بچه فئودال‌ها؛ انقلاب نیازمند جراحی است

نماینده مردم چناران در مجلس بابیان اینکه کاخ‌نشینی مسئولان، آفت انقلاب است، گفت: انقلاب، نیازمند جراحی است؛ غصب انقلاب توسط اشراف و بچه فئودال‌ها، یک خطر جدی برای انقلاب محسوب می‌شود.

 

به گزارش ندای چناران، دکتر محمد دهقان به‌عنوان سخنران پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن چناران اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب معمولی و مثل انقلاب‌های مرسوم دنیا نبود که فردی بیاید و عده‌ای را از کشور بیرون کند و خودش جای آن بنشیند؛ انقلاب، دگرگونی عظیمی بود که درنتیجه آن تمام ملت به پا خاستند.

امام حکومت را به مردم داد

نماینده مردم چناران، طرقبه و شاندیز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امام این هنر را داشت که زمینه‌ای را فراهم کند که ملت به پا خیزند و به صحنه بیایند. امام انگلیس و آمریکا را بیرون کرد و حکومت را به مردم داد و مردم از طریق مجلس خبرگان، رهبر و با انتخابات دیگر رئیس‌جمهور و نمایندگان مجلس را انتخاب کردند.

وی بابیان اینکه در زمان شاه سفیر یک کشور به شاه دستور می‌داد، گفت: سیاست‌های آمریکا در دهه ۹۰ در کل منطقه شکست‌خورده است و این ثمره انقلاب مستضعفان و پابرهنگان است.

انقلاب منحصر به ایران نیست؛ برای نجات محرومان عالم تشکیل شده است

وی افزود: این انقلاب منحصر به داخل ایران نیست و برای نجات همه محرومان عالم تشکیل شده است. رژیم‌های ظالم را متزلزل می‌کنند در عرصه‌های اقتصادی، کشاورزی، صنعتی، هسته‌ای، موشکی و … پیشرفت‌های قابل‌توجهی داشته‌ایم.

دهقان با اذعان بر وجود مشکلات اقتصادی، وضعیت کشور را با کشورهای حوزه خلیج‌فارس که به‌ظاهر پیشرفته‌ترند گفت: کشورهایی مثل امارات و عربستان و … اگر یک هفته تحریم شوند کاملاً نابود می‌شوند اما در ایران متخصصین و مهندسین ما می‌توانند پیچیده‌ترین پل‌ها و ساختمان‌ها را بسازند و در عرصه پزشکی، نانو تکنولوژی، هسته‌ای، موشکی و … پیشرفت‌های قابل‌توجهی صورت گرفته است.

 کسب عزت در عرصه جهانی به برکت انقلاب

نماینده مردم چناران، طرقبه و شاندیز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ایران به برکت انقلاب در عرصه جهانی به عزت رسیده است. آمریکا، منافقین، داعش و صدام را شکست داده است و در عرصه داخلی نیز علیرغم همه تحریم‌ها که می‌گفتند شکسته فلج‌کننده است، به‌زانو درنیامدیم و مقاومت کردیم.

کاخ‌نشینی مسئولان آفت انقلاب است

وی گفت: مشکل ما همان مشکلی است که امام از ابتدا گوشزد کرد. امام فرمودند که این انقلاب انقلاب مستضعفین و پابرهنگان است. انقلاب محرومین است. امام فرمودند اگر مسئولین کشور اعم از دولت، مجلس و سپاه و غیره، اگر روزی این مسئولین خوی کاخ‌نشینی پیدا کند آن روز باید فاتحه این کشور را خواند و این خطری است که کشور را تهدید می‌کند.

غصب انقلاب توسط بچه فئودال‌ها

دهقان بابیان اینکه مقام معظم رهبری یکی از ساده‌زیست‌ترین مسئولان کشور است، عنوان کرد: رهبری راه امام را به‌خوبی ادامه می‌دهد اما خطری که انقلاب را تهدید می‌کند خطر غصب انقلاب توسط برخی از اشراف و بچه فئودال‌ها است.

وی ادامه داد: امام فرموده‌اند مسئولین باید از طبقه متوسط و مادون متوسط باشند. این انقلاب در صورتی می‌تواند ادامه پیدا کند که مسئولان آن از طبقه متوسط به پایین باشند. اگر روزی مسئولین از کوخ‌نشینی به کاخ‌نشینی رو بیاورند آن روز باید فاتحه این کشور را خواند و اگر اهل علم، روزی از زندگی طلبگی و مردمی، جدا شوند و به سمت دنیا گرایش پیدا کنند، آن موقع باید فاتحه اسلام را خواند.

مسئولیت گرفتن میلیاردرها انحراف از انقلاب مستضعفین است

نماینده مردم چناران، طرقبه و شاندیز در مجلس بیان داشت: در قانون اساسی آمده است که اموال نامشروع باید به نظام برگردد. این اموال منحصر به اموال مسئولان زمان شاه نیست. در قانون بیان شده که باید به اموال مسئولین رسیدگی شود. این‌که یک وزیر چند صد میلیارد تومان ثروت دارد باید رسیدگی شود. مگر یک مسئول چقدر حقوق دارد که چند صد میلیارد تومان ذخیره کرده است. این انحراف از انقلاب مستضعفین است و نیازمند مبارزه است.

دهقان اظهار داشت: ما اذعان داریم که در کشور فساد است اما باید با این فساد مبارزه شود. اما دشمنان می‌خواهند انقلاب را ناکارآمد جلوه دهند و می‌گویند این نظام فاسد است و باید از بین برود.

نماینده مردم چناران، طرقبه و شاندیز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خطر جریان‌هایی که انقلاب مستضعفین را منحرف کردند کمتر از خطر صدام، داعشی‌ها و اسرائیل، نیست.

انقلاب نیازمند جراحی است

دهقان گفت: انقلاب نیازمند جراحی است. انقلاب هم مانند هر انسانی، دچار بیماری می‌شود، که در این صورت باید درمان شود. راه آن کشتن انقلاب نیست. انقلاب اگر دارای اشکالاتی است باید اشکالات را برطرف کرد. باید درصحنه ماند و مبارزه کرد و معایب را برطرف نمود.

وی بابیان اینکه کسانی که جنگ را اداره کردند، سرمایه‌داران نبودند، بلکه مستضعفین بودند و در دفاع از حریم اهل‌بیت در سوریه نیز دیدیم که مستضعفین شر عربستان، داعش را کم کردند. این‌ها هستند که پای انقلاب ایستاده‌اند و باکسانی که کسانی که انقلاب را به سمت اشرافی گری منحرف کنند و می‌خواهند اشراف را بر کشور حاکم کنند مبارزه می‌کنند.

انتهای پیام/