شب چهارشنبه‌سوری در چناران با آرامش سپری شد
شب چهارشنبه‌سوری در چناران با آرامش سپری شد

شهردار چناران گفت: با برگزاری مراسم چهارشنبه‌سوری به‌صورت مدیریت‌شده، علاوه بر ایجاد فضایی توأم با شادی و آرامش، هیچ حادثه خاصی در شب چهارشنبه‌سوری نداشتیم.

به گزارش ندای چناران،‌ دکتر بارویی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تلاش نیروهای آتش‌نشانی، انتظامی و سایر دستگاه‌های مرتبط در شب چهارشنبه‌سوری، حادثه خاصی در شهر چناران نداشتیم و شهروندان شب آرامی را سپری کردند.

شهردار چناران بیان کرد: با برگزاری کلاسهای مختلف آموزشی و اقداماتی که در حوزه فرهنگ‌سازی در خصوص آخرین چهارشنبه سال توسط همکارانمان در واحد آتش‌نشانی از ابتدای اسفند انجام شد و با مدیریت و کنترل خانواده‌ها بر روی فرزندانشان خوشبختانه امسال در مقایسه با سال قبل شاهد کاهش استفاده جوانان و نوجوانان از مواد محترقه و آتش‌زا در سطح شهر بودیم.

بارویی افزود: با اعلام آماده‌باش به پرسنل آتش‌نشانی از ساعت شانزده روز گذشته و استقرار کلیه آتش‌نشانان و نیروهای خدمات شهری در ایستگاه مرکزی و برقراری گشت‌های خودرویی در سطح شهر که تا بامداد امروز ادامه داشت، چند مورد آتش زدن لاستیک در چند خیابان شهر که به‌صورت جزئی بود، مهار شد و به لطف خداوند مورد دیگری نداشتیم.

وی ادامه داد: علاوه بر پرسنل خدوم آتش‌نشانی و نیروهای خدمات شهری و عمران شهرداری، حضور گشت‌های پلیس در معابر و خیابان‌های شهرمان هم کاملاً پررنگ بود و با استقرار نیروهای ستادی انتظامی در محل ایستگاه مرکزی در تأمین امنیت و آرامش نقش بسزایی ایفا کردند که جا دارد از همه این عزیزان تقدیر و تشکر داشته باشم.

شهردار چناران تصریح کرد: آموزش و پیشگیری شرط اساسی در این‌گونه موضوعات است و ما باید مردم را آموزش دهیم تا ضمن آگاه‌سازی در عدم استفاده از مواد منفجره و کارهای هیجانی پرخطر که ممکن است منجر به بروز صدمات جبران‌ناپذیری برای خود و عزیزانشان گردد با مدیریت صحیح با برگزاری مراسم چهارشنبه‌سوری به‌صورت مدیریت‌شده فضایی توأم با شادی و آرامش را برای مردم فراهم کنیم.

 

انتهای پیام/