بودجه پیشنهادی سال ۹۷ شهرداری چناران به تصویب اعضای شورای شهر رسید/ لزوم ایجاد درآمدهای پایدار در مدیریت شهری
بودجه پیشنهادی سال ۹۷ شهرداری چناران به تصویب اعضای شورای شهر رسید/ لزوم ایجاد درآمدهای پایدار در مدیریت شهری

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر چناران از تصویب بودجه 220 میلیارد و 335 میلیون ریالی سال 97 شهرداری در جلسه علنی شورا خبر داد.

به گزارش ندای چناران، حمزه نظافت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در بیست و هشتمین جلسه علنی شورای شهر سند بودجه ۲۲۰ میلیارد و ۳۳۵ میلیون ریالی سال آینده شهرداری به تصویب کلیه اعضای شورای شهر رسید.

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر چناران با اشاره به اینکه لایحه بودجه شهرداری بعد از چندین جلسه بحث و بررسی، مصوب شد، افزود: این رقم در هفت ردیف درآمدی و سه ردیف هزینه‌ای مورد تصویب قرار گرفت تا وارد سامانه بودجه شهرداری‌ها گردد.

وی بیان داشت: با توجه به افزایش چشمگیر بودجه پیشنهادی شهرداری و تصویب آن توسط شورا، قطعاً رویکرد مدیریت شهری در سال آینده می‌بایست به سمت ایجاد درآمدهای پایدار باشد.

نظافت گفت: ایجاد درآمد پایدار در شهرداری یک نکته مثبت است که مورد تأکید تمامی اعضای شورا بوده و هست و خوشبختانه با برنامه‌ریزی‌هایی که توسط مدیریت و کارشناسان شهرداری در این خصوص گرفته شده است، رویکرد شهرداری در سال ۹۷ بر همین مبنا بنا نهاده شده است.

این عضو شورای شهر افزود: صرفه‌جویی و مدیریت هزینه‌ها، ارتقای بهره‌وری خدمات، تجهیز و نوسازی ماشین‌آلات عمرانی، توسعه فضای سبز شهری، آسفالت معابر، ورود بیشتر بخش خصوصی، آموزش و ارتقای نیروی انسانی و… از مهم‌ترین ویژگی‌های بودجه سال ۹۷ شهرداری است.

وی ادامه داد: از رقم بودجه مصوب، مبلغ ۱۰۷ میلیارد و ۶۸۸ میلیون ریال بابت مسائل عمرانی و ۶۲ میلیارد و ۹۵۴ میلیون ریال بابت خدمات شهری و مبلغ ۴۹ میلیارد و ۶۹۳ میلیون ریال در خدمات اداری هزینه خواهد شد.

انتهای پیام/