به گزارش ندای چناران، حمزه نظافت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اولین جلسه علنی شورای اسلامی شهر چناران با حضور کلیه اعضا و شهردار چناران در محل دفتر شورای شهر برگزار شد.

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر چناران افزود: در این جلسه از مدیریت شهردار و مجموعه مالی شهرداری در خصوص پرداخت کلیه معوقات نیروهای شرکتی و کارکنان شهرداری در ایام پایانی سال ۹۶ تقدیر شد.

نظافت ضمن اشاره به موضوع تعیین تکلیف پل ورودی چناران که جز مطالبات به‌حق شهروندان چنارانی است، بیان کرد: با توجه به اینکه این پل در حال حاضر به‌عنوان مانعی جهت ورود مسافر به شهر است و از طرفی بازگشایی کمربندی‌های ورودی و خروجی شهر چناران، باعث کاهش شدید ورود مسافر و گردشگر به داخل شهر شده است و به‌رغم وعده‌های فراوانی که در خصوص جمع‌آوری پل از سوی مسئولین ارشد، در گذشته به مردم و مسئولین شهرستان داده شده بود، عملاً شاهد هستیم تاکنون هیچ‌گونه اقدام عملی دراین‌باره انجام نشده است.

وی اضافه کرد: به همین منظور با تهیه و ارسال لایحه‌ای توسط شهرداری و طرح در جلسه هفتگی شورا در سال جدید و پس از بحث و تبادل‌نظر بارأی کلیه اعضای شورا، جمع‌آوری این پل به تصویب رسید و این مصوبه جهت تأیید به فرمانداری و استانداری ارسال شد.

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر چناران اظهار داشت: در این جلسه بارویی، شهردار چناران گزارشی از فعالیت‌های سال گذشته شهرداری و اقدامات نوروزی صورت گرفته درزمینهٔ آسفالت معابر و خیابان‌های سطح شهر ارائه کرد.

 

انتهای پیام/

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد