افتتاح دو طرح تولیدی صنعتی و یک طرح کشت گلخانه ای در شهرستان چناران
افتتاح دو طرح تولیدی صنعتی و یک طرح کشت گلخانه ای در شهرستان چناران

با حضور محمد رحیم نوروزیان دو طرح تولیدی صنعتی و یک طرح کشت گلخانه ای در شهرستان چناران افتتاح گردید.

به گزارش ندای چناران.طرح کشت گلخانه ای شرکت باغداری و زراعت روستای قزلر در بخش مرکزی چناران با ۱٫۳ هکتار با سرمایه گذاری ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بخش خصوصی و استفاده از  ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی تسهیلات بانکی توسط معاون استاندار به بهره برداری رسید که مجموعا برای ۲۱ نفر استغال ایجاد کرده است.
همچنین نوروزیان با حضور در شهرک صنعتی چناران از یک طرح صنعتی بازدید و در آئین بهره برداری دو واحد تولیدی نیز شرکت داشت.
طرح توسعه شرکت بهبود پلیمر آرمان توس در زمینه تولید انواع ظروف پلاستیکی دهان گشاد، انواع درب پوش پلاستیکی، ظروف پلی استایرن ،انواع ظروف شیشه ای مورد استفاده در بسته بندی انواع مواد غذایی یکی دیگر از این طرح های تولیدی بود که با حضور معاون استاندار مورد بهره برداری قرار گرفت. واحد تولیدی شرکت بهبود پلیمر آرمان توس با سرمایه گذاری ۲۵ میلیارد ریال و اشتغالزایی برای ۱۲ نفر و ظرفیت تولید سالیانه ۵۵۷۰ تن در زمینی به مساحت ۷۱۱۸متر مربع و زیربنا ۶۳۰ متر مربع افتتاح شد.
دومین طرح تولیدی، صنعتی که با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی به بهره برداری رسید شرکت سرزمین صبا توس در زمینه تولید انواع اسکلت فلزی ، ساختمان فولادی ،خم کاری، وبرش کاری مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی بود. این واحد تولیدی با سرمایه گذاری۶٫۲ میلیارد ریال و اشتغالزایی برای ۱۲ نفر و ظرفیت تولید سالیانه ۱۵۶۵۰تن در زمینی به مساحت ۱۱۱۳متر مربع و زیربنا ۵۵۳ متر مربع افتتاح شد.
همچنین شرکت دقت پلاست تولیدکننده انواع پانلهای دیواری، پروفیلpvc و پانل های ساختمانی، مورد بازدید نوروزیان قرار گرفت. این واحد تولیدی با ۶۰ نفر نیروی کار در سه شیفت کاری یکی از واحدهای فعال شهرستان می باشد که بیش از ۵۰ درصد تولیدات خود را به دو کشور همسایه عراق و افغانستان صادر می کند.