شهرستان چناران رتبه چهارم استان از لحاظ تعداد واحد صنعتی را داراست
شهرستان چناران رتبه چهارم استان از لحاظ تعداد واحد صنعتی را داراست

بخش علی بیاتی قله زو رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان چناران گفت: این شهرستان با داشتن ۱۹۹ واحد تولیدی صتعتی رتبه چهارم استان خراسان رضوی را به خود اختصاص داده است. بیاتی قله زو در تشریح اقدامات بخش صنعت، معدن وتجارت به مناسبت هفته دولت گفت: بیشترین فراوانی واحدهای تولیدی و صنعتی در […]

بخش علی بیاتی قله زو رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان چناران گفت: این شهرستان با داشتن ۱۹۹ واحد تولیدی صتعتی رتبه چهارم استان خراسان رضوی را به خود اختصاص داده است.
بیاتی قله زو در تشریح اقدامات بخش صنعت، معدن وتجارت به مناسبت هفته دولت گفت: بیشترین فراوانی واحدهای تولیدی و صنعتی در گروه محصولات غذایی و آشامیدنی (رتبه اول) ، محصولات لاستیک و پلاستیک (رتبه دوم ) و محصولات کانی غیر فلزی در (رتبه سوم ) و محصولات فلزی، فایبری و ساخت محصولات شیمیایی در رتبه های بعدی قرار دارند.
بیاتی قله زو تصریح کرد : تعداد ۱۱۹ جواز تاسیس در سطح شهرستان در مرحله صدور است که با بهره برداری از این طرح ها کمک شایانی به اشتغال چناران خواهد شد، که از جمله آن می توان به طرح مهم نیان الکترونیک، حمید پلاست پارسیان سازه الیکا پاژ در زمینه های تولید برد الکترونیک ،اسکلت فلزی و محصولات نایلون ونایلکس اشاره کرد.وی ادامه داد : تا پایان سال ۹۷ پیش بینی می شود تعداد ۱۰ طرح با سرمایه گداری ۴۵۴ میلیارد ریال با اشتعال زایی ۲۷۰ نفر نیز به بهره برداری برسند.
شایان ذکر است علی بیاتی قله زو با حضور در میز خدمت فرمانداری به مناسبت هفته دولت، پاسخگوی مراجعین حوزه صنعت، معدن و تجارت بود