شهداي دانش آموز الگوی ماندگار برای دانش آموزان هستند
شهداي دانش آموز الگوی ماندگار برای دانش آموزان هستند

برهاني، رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران چناران در يادواره شهداي دانش‌آموز چناران كه در سالن معلم اين شهرستان برگزار شد، ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: ما هرچه داریم از برکت و مجاهدت خون شهدا و شهدای دانش‌آموز است و امروز اقتدار و عظمت ایران اسلامی مرهون خون شهدا است. وي افزود: شهدای […]

برهاني، رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران چناران در يادواره شهداي دانش‌آموز چناران كه در سالن معلم اين شهرستان برگزار شد، ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: ما هرچه داریم از برکت و مجاهدت خون شهدا و شهدای دانش‌آموز است و امروز اقتدار و عظمت ایران اسلامی مرهون خون شهدا است.

وي افزود: شهدای دانش‌آموز با وجود داشتن سن و سال کمتر به جای اینکه در سنگر مدارس به علم و دانش بپردازند با ایثار، از خودگذشتی و شهادت در سنگرهای جبهه استاد و مدرس جامعه شدند و با خون خود نظام را در مقابل هجمه‌های دشمنان بیمه کردند تا دست بیگانگان را از تعرض به میهن کوتاه کنند.

در اين يادواره كه به همت آموزش و پرورش و بنياد برگزار شد، كليدري رئيس آموزش و پرورش، تني چند از مسئولان شهرستان و دانش آموزان مدرسه راهنمايي دخترانه الزهرا(س) حضور داشتند.

گفتني است شهرستان چناران ۳۷۲ شهيد، ۸۶۲ جانباز و ۵۰ آزاده تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.

✅‌ندای‌ چناران‌ گلبهار ‌گلمکان
🆔 @nedachenaran